<
>

Реклама

Мундіаль
Уругвай
2:1
Англія

ЧС-2014 Мундіаль

Руні знімає прокляття, а Суарес приборкує "левів" (Відео)

Spy-Football.com

20/6/2014 , 10:30

Uruguay's striker Luis Suarez celebratesГравцем матчу Уругвай – Англія по праву став Луїс Суарес, який фактично реалізував всі моменти, які у нього були.

Варто відзначити, що в сьогоднішньому матчі був футболіст, який вже третій для себе чемпіонат світу намагався зняти прокляття, що не дозволяло йому забити свій перший на світовому форумі гол. Це Уейн Руні. І прокляття він таки зняв.

Але цього було не достатньо. Тому що головний тренер Уругваю Оскар Табарес витянув зі свого рукава козирний туз. І нехай цей козирний туз все ще травмований, у зв’язку з чим пропускав перший тур, все ж ім’я йому Луїс Суарес і тільки він здатний перевернути гру з ніг на голову і виручити команду у важку хвилину, як він робить це в клубі, половина гравців якого була у нього сьогодні в суперниках.

Англія чесно намагалася відігратися і створила для цього ряд моментів, але Уругвай більше заслуговував на перемогу, а разом з нею і подальшу боротьбу за чемпіонство. А ось англійцям доведеться збирати валізи, якщо тільки не станеться диво …

Уругвай – Англія – 2:1(1:0)
Голи: Суарес, 39, 85 – Руні, 75.

Реклама