<
>

Реклама

ЧС-2014 Spy News

Поляки не знають, як виглядає український прапор

Spy-Football.com

22/3/2013 , 15:53

ukrana-polshcha-zadovolen-rvnem-ntensivnost-dvostoronnh-kontaktv-1Організатори матчу відбіркового турніру ЧС-2014 Польща – Україна осоромилися при створенні офіційної програмки до поєдинку, помістивши на видання неправильний національний прапор України.

Польський футбольний Союз (PZPN) підтвердив допущення помилки і приніс офіційні вибачення українській стороні.

“У зв’язку з тим, що на деякій частині тиражу офіційної програмки до матчів збірної Польщі з Україною та Сан-Марино поміщений неправильний прапор України, ми хотіли б принести найщиріші вибачення всім, особливо наші українським друзям”, – йдеться в заяві Департаменту зв’язків з громадськістю та ЗМІ PZPN.

У чому саме полягала помилка – не повідомляється. Однак на польських форумах уболівальників пишуть, що замість жовто-синього прапора був поміщений прапор СРСР.

Така ж помилка була допущена поляками і під час проведення Євро-2012 минулого літа. Тоді польський національний канал TVP допустив грубу помилку під час трансляції спортивних новин, присвячених Євро-2012. Під час демонстрації сюжету, в якому говорилося про нічию у матчі Польща-Росія, в кадрі були зображення прапора Польщі та Радянського Союзу – замість прапора Російської Федерації.

Обозреватель

ТегиТеги:
Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /usr/www/users/spykfo/wp-content/themes/spy20/tpl/post_tag.php on line 4

Реклама