>

Обл-Ліга Spy News

"Рух" Винники - переможець меморіалу Ернеста Юста

7/4/2013 , 10:59

У суботу, 6 квітня, у Львові на на стадіоні Львівського УФК відбувся фінальний матч Меморіалу ім. Ернеста Юста, в якому зустрілися минулорічний володар трофею “Рух” Винники і ФК “Миколаїв”.

За холодної, не зовсім весняної погоди, на стадіоні зібралося чимало глядачів. Рухівці мали чималу підтримку своїх прихильників, яким забезпечив приїзд автобусом президент “Руху” Григорій Козловський.

Винниківські футболісти не підвели своїх вболівальників і здобули впевнену перемогу з рахунком 3:0 і вдруге вибороли почесний трофей!

На протязі всього матчу рухівці впевнено конролювали хід поєдинку. На 19 хвилині першого тайму після подачі кутового рахунок відкрив Михайло Іванець, а наприкінці тайму відзначився новачок “Руху” Олег Шептицький. На перерву команди пішли за рахунку 2:0 на користь винниківчан.

На 10 хвилині другого тайму рухівці мали реальну нагоду забивати третій м’яч, в карному майданчику миколаївський захисник збив Макара – пенальті.  До одинадцятиметрової позначки підійшов автор першого голу – Михайло Іванець. Але не судилося Михайлу зробити дубль, після його удару м’яч не влучив у рамку.

І все-таки рухівці довели перемогу до розгромної. За 15 хвилин до закінчення матчу, після чергової вдалої комбінації, відзначився Ігор Яценків. Заслужена перемога – 3:0!

Після матчу відбулося офіційне нагородження переможців та призерів турніру, вітання від вболівальників.

Президент ФК “Рух” Григорій Козловський висловив подяку всім винниківським вболівальникам, які приїхали підтримати команду, і запросив всіх на відзначення перемоги.

ФІНАЛ

“Рух” Винники – ФК “Миколаїв” 3:0

06 квітня. Cтадіон: “АФ Карпати” Львів. Глядачів: 1500

Голи: Іванець (19), Шептицький О. (37), Яценків (82).

Нереалізований пенальті: Іванець (53)

Арбітр : Юрій Карпяк. Асистенти арбітра : Юрій Голубець, Андрій Чулик. Резервний арбітр: Андрій Смольський

“Рух” – Шевчук (Шульган,90+3), Іванець, Іванський (Дикий,89), Дмитрух, Сергеєв (Поліванов,46, Романів,61), Костик, Макар (Бойко,88), Шептицький О. (Манорик,72), Баглай (Шептицький М.,78), Блавацький (Шпирка,88), Деревльов (Яценків,65). Президент: Г.Козловський. Тренер: Р.Гданський. Директор: Ю.Гданський. Лікар: В.Леган

ФК “Миколаїв” – Бурмас, Тимчук (Євин,46), Михайловський, Коваль, Грицан, Николишин, Максимович, Химович (Синишин,46), Хмизов (Грица,77), Леськів, Коссак. Президент: А.Гнатів. Тренер: В.Малик. Лікар: О.Білик

Попередження: Макар (35) – Николишин (23)