<
>

Реклама

Обл-Ліга Spy News

Чемпіони Львівщини відверто показали своє ставлення до президента Росії (Фото)

Spy-Football.com

20/5/2014 , 18:36

Діючі чемпіони Львівської обласної футбольної Прем’єр-ліги гравці винниківського «Руху» відверто показали своє ставлення до президента Росії Володимира Путіна.

putin_5edc8

На передматчеву розминку у поєдинку проти «Гірника» з Соснівки усі гравці «Руху» вийшли з футболками з написом «Путін – х…».

«Так склалося, що у нас реально йде війна, – каже президент «Руху» Григорій Козловський. – У нашій країні бажано було б уже визначитися хто по якому сторону барикад. Фанати багатьох команд і футболісти зарекомендували своє ставлення до президента Росії Путіна і до тієї війни, яку він розпочав проти нашої країни. Мене дивує позиція наших президентів, які нагадують страусів, які позапихали голови в пісок і підставили одне місце…

Ми продемонстрували приклад як кожен президент має показати як він відноситься до російських окупантів. Вважаю, що кожен з президентів футбольних клубів повинен чітко сказати по яку сторону він барикади. Народ України на сьогодні не розуміє по яку сторону Ринат Ахметов, Ігор Суркіс та інші. Кожен з них повинен задекларувати свою позицію, маю на увазі чи вони з народом України, чи вони проти нього.

Чи не загрубо ми виразилися? А не загрубо вбивати дітей та жінок і займатися бандитизмом у Криму та на сході нашої країни? Це набагато грубше, аніж одне слово, яке чітко росіянам пояснює відносини українців до окупантів і диктаторів, які на сьогоднішній день керують в Росії. Це зам’ягко. Можна було б підібрати багато інших російських слів, які були б не менш влучними», – сказав Григорій Козловський.

За матеріалами: vgolos.com.ua
ТегиТеги: Курйози Фото

Реклама