<
>

Реклама

Думки Стефан Решко

Стефан Решко: Ультрас - молодці! Повністю підтримую фанів, котрі борються з "тітушками"

Spy-Football.com

3/2/2014 , 19:23

reshkoФутбольний матч між силовиками та майданівцями можна зіграти після того, як спаде напруга. Таку думку Gazeta.ua висловив легендарний захисник київського “Динамо” та полковник міліціїСтефан Решко. Ідею такого поєдинку запропонував колишній гравець збірної України Євген Левченко. Президент київського “Динамо” Ігор Суркіс готовий надати поле для “матчу примирення”.

“Зараз доволі напружена ситуація в країні, тому футбольний матч між силовиками та мітингувальниками наразі не на часі, – каже Стефан Михайлович. – Я не можу собі його уявити. Можливо пізніше, коли спаде напруга.

Холод? У футбол можна грати практично за будь-якої температури. Головне, щоб не було багато снігу та ожеледиці. Сьогодні вдень було -12 С і світило сонце. Нормальні умови, але потрібно тепло одягнутися, щоб не обморозити вуха та ніс. У першу чергу замерзають кінцівки.

Але сьогодні потрібно говорити не про футбол. Хоча, якби він допоміг забезпечити мир, тоді можна грати. Я у свої 66 також готовий зіграти.”

На чиєму боці?

“Один тайм можна зіграти за одну команду, а другий — за іншу. Коли мова йде про мир, то це немає принципового значення. Можу і потренувати, і розсудити, якщо треба.”

Ультраси футбольних клубів України виступили за Євромайдан та протистоять “тітушкам”. Як ви оціните їх дії?

“Молодці! Повністю підтримую фанів всіх команд. Спільна біда їх об’єднала. Ультрас — це переважно молоді хлопці, яким не подобається те, що зараз відбувається в державі і в міру своїх можливостей вони готові допомогти.

Неорганізовані бойовики — це велика біда для нашої держави. “Тітушки” тероризують людей не тільки у Києві, але й по всій Україні. Не розумію, що це за п’ята колона у нас в державі? Жахливо, що у мирний час людей викрадають і катують, стріляють у медиків та журналістів.

З боку мітингувальників теж були порушення. Вони на Грушевського кидали каміння та коктейлі Молотова. Так не годиться. У демократичних країнах після такого силовики влаштовують зачистку. Але я розумію людей. Їх просто довели до такого.

Зараз всім сторонам потрібно шукати мир. Влада повинна приймати адекватні рішення, які будуть відповідати статусу демократичної держави і захищати народ.”

Верховна Рада скасувала іменні квитки на футбол. Це вірне рішення?

“Думаю, що так. Скоро і в туалет будемо ходити з іменними квитками. Хоча з іншого боку фанам не потрібно порушувати закони. Хочеться, щоб жінки і діти не боялися ходити на стадіони. Вболівальники мають підтримувати свою команду у рамках правил УЄФА та ФІФА. У противному випадку страждають вони самі та клуби, які карають грошовими штрафами та матчами без глядачів. Бійки на файєри не допомагають футболістам, на відміну від шумової підтримки і скандувань лозунгів.”

Матч “Динамо” з “Валенсією” у Лізі Європи перенесуть?

“Сподіваюсь, ситуація в Києві стабілізується. Треба зробити все, щоб забезпечити спокій в Україні. Було б добре, якби в цей час почалося нове життя у нашій країні. Над цим треба працювати. Президенту, владі та опозиції потрібно відкинути гордість, не загострювати ситуацію, а знайти вихід з неї”.

Лідера можна призначити?

“Якщо говорити про футбол, то у командах не обирають лідерів. Вони самі становляться. Лідер у футболі — це провідний гравець команди і чесна, справедлива людина. Бувають хороші гравці, але без потрібних для лідерства людських якостей.

Якщо у нас буде чесна і справедлива влада, то буде більше порядку у країні. Протести виникли не на порожньому місці. Це всі розуміють.”

Хто є лідером опозиції?

“Поки я не бачу такого. Можливо Віталій Кличко. Його більше поважають. Він видатний спортсмен, незалежна людина, менше замішаний у політиці. На сьогоднішній день він виглядає більш авторитетно за інших. Симпатизую Петру Порошенку. Це розумна і досвідчена людина.

Для мене особисто прізвище значення немає. Хочеться миру та спокою у державі, відсутності корупції та справної роботи всіх структур.”

Джерело: Gazeta.ua

Реклама