<
>

Реклама

Думки Олег Лужний

Олег Лужний: "Натуралізація - неповага до себе"

Spy-Football.com

3/10/2017 , 13:53

Засилля легіонерів призводить до їх натуралізації, а цей процес негативно впливає на команду.

Таку думку висловив тренер київського “Динамо” Олег Лужний.

“Засилля легіонерів призводить до їх натуралізації, а цей процес я вважаю повним абсурдом. Залученням іноземців ми просто опускаємо себе. Виходить, у нас збірна такого низького рівня, що своїми силами ми впоратися не можемо. До того ж, приймаючи громадянство чужої країни, будь-який гравець спочатку непорядно поступає по відношенню до батьківщини”, – сказав він.

“І робиться це лише тому, що він не проходить у свою національну збірну. Відповідно, його єдиним шансом засвітитися на міжнародному рівні залишається перехід під прапори Україні. Але ще раз поставлю питання: чому, якщо такий футболіст не затребуваний в рідній збірній, його послугами повинні користуватися ми? Поступаючи так, ми розписуємося в неповазі самих себе”, – продовжив Лужний.

Також Олег Романович прокоментував результати жеребкування у відборі на ЧС-2014.

“Англія є Англія, і просто так прямої путівки в Бразилію нікому не віддасть. Само собою, нашій команді потрібно боротися за перемогу в кожній грі, але спочатку фаворитами групи є англійці”, – зазначив Лужний.

“Втім, якщо ми поставимо перед собою максимальне завдання – битися за перше місце, мінімум друге від нас нікуди не дінеться. Тим більше що його-то якраз треба займати на двісті відсотків”, – цитує тренера sport-express.ua.

Реклама