<
>

Реклама

Думки Віктор Леоненко

Залишити Блохіна головним тренером «Динамо» було помилкою

Spy-Football.com

4/1/2014 , 13:02

leonenkoВідомий футбольний експерт і колишній футболіст київського “Динамо” і збірної України Віктор Леоненко розповів які перспективи очікують провідних українських клубів.

“Залишити Олега Володимировича головним тренером “Динамо” було помилкою, адже у нього проблеми зі здоров’ям. Але ігрові проблеми клубу зовсім в іншому: переоцінені лідери і недостатня кількість виконавців в опорній зоні.

Ярмоленко вважають зіркою, хоча він не може з метра потрапити в порожні ворота, а Хачеріді в будь-який момент може створити проблеми команді. В опорній зоні тільки Гармаш хороший, а Велозу, Вукоєвич, Аруна – нестабільні”, – зазначив Віктор Леоненко.

Також, футбольний експерт повідомив, що “Металіст” має колосальні проблеми, однак не уточнив, які саме. Віктор Леоненко повідомив, що так само вважає “Шахтар” лідером УПЛ. “Чорноморець” же, на його думку, мають проблему у вигляді лави запасних.

А ось про “Дніпро” він повідомив трохи більше: “Команда класна, біжить, проте вже дуже нетривка. Хотів би відзначити Зозулю: це непоганий футболіст, однак форвард не того рівня, з яким можна вирішувати найвищі завдання. Можна скільки завгодно говорити, що з Рамосом команда прогресує, але де результат?”, – підсумував Леоненко.

ТегиТеги:
Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /usr/www/users/spykfo/wp-content/themes/spy20/tpl/post_tag.php on line 4

Реклама