<
>

Реклама

Думки Роман Зозуля

Роман Зозуля: я не боюся, але турбуюся про безпеку своєї сім'ї

Spy-Football.com

4/2/2017 , 16:18

Український форвард Роман Зозуля розповів, що питання з поверненням в Райо Вальєкано в значній мірі буде залежати від позиції його сім’ї.

В останній день трансферного вікна в Іспанії Райо Вальєкано домовився з Бетісом про оренду Романа Зозулі, але в питання переходу форварда втрутилися радикально налаштовані фани “Бджіл”. В результаті сторони змушені були домовитися про від’їзд Зозулі в Севілью, а самою справою зайнялися компетентні органи.

Після втручання в ситуацію керівництва Ла Ліги, Райо Вальєкано запропонував Зозулі повернутися в їх клуб, пообіцявши футболісту безпеку як на футбольному полі, так і за його межами. Рішення українець поки ще не прийняв і, за його словами, багато в цьому питанні буде залежати від позиції його сім’ї.

«Я не боюся фанів Райо Вальєкано. Я хотів допомогти цій команді і мені дуже шкода, що все сталося саме так », – цитує Зозулю AS.

«У четвер я зустрічався з керівництвом Ла Ліги і асоціації професійних футболістів Іспанії. На зустрічі мені було запропоновано два варіанти. По-перше, це повернення в Райо Вальєкано, де мені і моїй родині буде забезпечена безпека. Я запитав, чи не буде проблем у мого сина, який ходить в школу, і мене запевнили, що все буде в порядку. Другий варіант полягає в тому, щоб я повернуся в розташування Бетіса, але не зможу грати, а буду просто тренуватися ».

На даний момент Зозуля дав зрозуміти, що не готовий озвучити будь-яке рішення. Для цього йому потрібен час, щоб порадитися з сім’єю, чия думка буде вирішальним в питанні вирішення даної ситуації.

«Футбол – це моє життя, але якщо мені скажуть вибирати між футболом і моєю родиною, то я виберу сім’ю. Я не боюся ультрас або когось іще, але турбуюся про безпеку своєї сім’ї ».

«Всі знають, як поводяться ультрас. Коли я приїхав в Райо Вальєкано, то був звинувачений і ображений ними, однак я розповів їм все про цю ситуацію. Також я був готовий поспілкуватися з ними особисто і все пояснити ».

«Ці фанати звинувачують мене в підтримці української армії і тому вважають мене фашистом. Вони, очевидно, навпаки, підтримують іншу сторону, що веде бойові дії на Донбасі. Я став для них фашистом тільки через підтримку української армії у війні проти терористів ».

«Я постарався пояснити їм, що не є фашистом. Переконаний, що якби щось подібне сталося в Іспанії, то багато місцевих хлопців першими пішли б захищати свою країну, як відбувається у мене на батьківщині. Якби люди виявилися без медикаментів, одягу чи продуктів харчування, то багато іспанських гравців поспішили б допомогти їм, тому що вони захищають свою країну ».

ТегиТеги: Роман Зозуля

Реклама