<
>

Реклама

Думки Циганик

Ігор Циганик порівняв роботу Реброва та Блохіна в Динамо (Відео)

Spy-Football.com

4/12/2014 , 11:44

Футбольний ведучий і коментатор Ігор Циганик ділиться своїми міркуваннями відносно виступу київського «Динамо» у Лізі Європи під проводом Сергія Реброва.

«В «Динамо», в принципі, дуже хороші футболісти зібрані, от по якості дуже хороші футболісти. Все-таки, недаремно людину викликають у збірну Голландії, я маю на увазі Ленса — він зараз заграв у зовсім інший футбол. Просто прийшов Ребров у певний момент і після Блохіна, який займався самореалізацією, самоствердженням через цю команду, власним, хоча в такому віці цього вже, напевне, робити не треба.

Прийшов Ребров, розслабив футболістів, взяв собі хорошого помічника, який розказав, що робити і як це робити на футбольному полі. Іспанець Рауль, він колись працював у «Рубіні» з Бердиєвим. Ребров, коли грав у «Рубіні», вони там якось разом сконтактували. Колись ще Блохіну у якості асистента порадив його Ребров, але Блохін не слухав жодної точки крім своєї. Ви там займайтеся, але все одно я буду вирішувати, що мені і як робити. Ребров почав слухати і стало помітно, що гра стала стрункішою.

Він дуже сильно працює над тактикою, він розказує хто-де-як має будувати трикутники, хто має відкриватися, куди бігти і це безперечно багато додає. Проте однією тактикою ти не виграєш. Є Ребров, який вільно володіє англійською мовою, який молодий, молодше покоління, якому симпатизують гравці, які виступають у «Динамо». Цей синтез він дав, що за рік з одними і тими ж гравцями це зовсім різні команди.

Помітно, що сам Ребров може керувати командою. Була ситуація, коли Ярмоленко щось не відпрацьовував у обороні у попередньому матчі Ліги Європи і все — в матчі чемпіонату його вже не поставили. Зараз всі футболісти намагаються зіграти на команду, а коли у тебе достатньо висока кваліфікація і цю кваліфікацію ти надаєш на користь команді і так робить кожен, то безперечно результат буде. Я думаю, що на даний момент, «Динамо» демонструє найцікавіший футбол в Україні», – розповів Циганик в інтерв’ю Vidiscope.

Реклама