<
>

Реклама

Думки Святослав Сирота

Святослав Сирота: Дії ФФУ - це зрада України

Spy-Football.com

4/6/2014 , 13:45

syrotaКолишній президент ПФЛ Святослав Сирота розповів, що чекає кримські клуби у найближчому майбутньому. На своїй сторінці у соціальній мережі він виклав наступну заяву:

“7 червня відбудеться засідання Виконкому РФС. Згідно з інформацією одного з працівників, на засіданні до складу РФС буде включена Федерація футболу Криму та всі клуби півострову. Нібито існує усна домовленість з ФФУ про невтручання останньої у цей процес. Іншими словами, наші мовчатимуть і будуть робити вигляд, что нічого не сталося

ФФУ зобов’язана надіслати попереджувального листа ФІФА та УЄФА, що вона категорично проти анексії Криму і спортивних команд та федерацій. З проханням підтримати в цьому питанні ФФУ, Україну та рішення ООН, котра не визнала анексії Криму

На рахунок “Таврії” і “Севастополя”. Ці команди однозначно не прийматимуть участь у жодних змаганнях РФС. Замість “Севастополя” буде створена “Чайка”, а замість “Таврії” — відповідно інша команда (назви поки немає). Обидва клуби почнуть грати з другої ліги Росії. За двох умов: якщо знайдуть спонсорів (думаю, що кого-небудь зобов’яжуть) і якщо наші не “наїдуть” на УЄФА та ФІФА. Схоже, що за другою умовою — з нашими вже домовились. Залишаться лише спонсори.

Як для мене, то в умовах війни це є нічим іншим як зрадою України” — додав Сирота.

Також екс-чиновник висловив думку про створення сайту “Чорна книга українського футболу”. Суть сайту – дати можливість всім , хто коли-небудь був замішаний або знає з перших рук про реальні випадки корупції у футболі , розповідати про це. У договірних матчах , в спробах підкупу суддів , гравців , та ін.

За матеріалами: facebook.com/ssyrota

 

ТегиТеги: ПФЛ ФФУ

Реклама