<
>

Реклама

Думки Дмитро Селюк

Дмитро Селюк: Страшно уявити, що буде з українським футболом

Spy-Football.com

5/3/2014 , 9:04

selyukФутбольний агент Дмитро Селюк вважає, що відхід з “Чорноморця” п’яти гравців – серйозний крок на шляху до масової втечі футболістів з українського чемпіонату.

Ситуація може змінитися, тільки якщо з’явиться ясність з термінами відновлення чемпіонату країни.

– Футболісти українських команд стали мимоволі заручниками тієї важкої суспільно-політичної ситуації, яка склалася в країні, – поділився своєю думкою з “Известиями” Селюк. – Відразу професійні гравці різних національностей не тільки позбулися ігрової практики, але ще й потрапили в ситуацію, коли є реальні підстави турбуватися за власну безпеку і за безпеку своїх близьких, своїх сімей.

– Випадок з відходом одразу п’яти футболістів з футбольного клубу “Чорноморець”, впевнений, буде далеко не єдиним в українському чемпіонаті. Найближчим часом чимало гравців, в першу чергу іноземців, проситимуть керівництво своїх клубів розірвати з ними угоди. І їх прохання абсолютно обгрунтовані. Якщо найближчим часом ситуація на Україні ніяк не зміниться, не почне поліпшуватися, чи не з’явиться конкретика щодо подальшого розвитку футболу в країні, то в українському чемпіонаті почнеться масова втеча футболістів. Багаті клуби ще якось зможуть утримати своїх лідерів, якщо сильно постараються, а от бідним клубам доведеться досить важко. У цій ситуації досить страшно за майбутнє національного чемпіонату і всього українського футболу в цілому, – додав Дмитро Селюк.

 

ТегиТеги: Дмитро Селюк УПЛ

Реклама