<
>

Реклама

Думки TSIGANYK

Ігор Циганик: УПЛ і ПФЛ абсолютні імпотенти

Spy-Football.com

6/12/2016 , 11:17

Ведучий програми “Профутбол” Ігор Циганик поділився думкою щодо скасування матчів Кубка України і Прем’єр-ліги, передає Трибуна.

“Мене дивує позиція Прем’єр-ліги. Вона повинна регулювати всі ці процеси. Вона повинна шукати певний компроміс між клубами, вступати в переговори, їздити по цих стадіонах. Контролювати – ввімкнули чи не ввімкнули підігрів. Не можуть же одні клуби нести відповідальність?

Тому що якщо її будуть нести тільки клуби, то у нас буде багато матчів, які не відбудуться. Для цього і вибрали таку організацію, яка повинна допомагати клубам взаємодіяти між собою.

Мене здивувало, що керівник цієї організації говорить, що треба більше футболу, а в моменті з відміною матчів Кубка виступає за технічні поразки для клубів Першої ліги. Людина, яка відповідає за український футбол, яка повинна бажати, щоб його ставало більше, не повинна говорити: “Давайте 0:3″.

УПЛ, яка повинна була контролювати ситуацію, нічого не зробила. Вона просто переклала відповідальність на клуби. Вони розуміли, що не буде підігріву  і будуть важкі погодні умови.

Ніхто не хоче брати на себе відповідальність. Ця ситуація ще раз підтвердила, що у нас організації, які проводять змагання, УПЛ, ПФЛ, абсолютно імпотентні. Вони не можуть нічого придумати. Вони можуть тільки перекласти відповідальність з одних плечей на інші”, – заявив Циганик.

ТегиТеги: УПЛ ФФУ Циганик

Реклама