<
>

Реклама

Думки Михайло Фоменко

Михайло Фоменко: На Євро-2016 ми зібрали найсильніших. Винятком був Тимощук

Spy-Football.com

7/3/2017 , 10:37

Збірна України на Євро-2016 виступала насильнішим складом.

Про це заявив екс-тренер команди Михайло Фоменко.

“Ми зібрали до Франції всіх найсильніших – це звичайний процес. Виняток був тільки по Тимощуку”, – цитує Фоменка “Футбол 24”.

Такж тренер пропонував Олегу Гусєву сказати, що його не взяли на Євро-2016 через травму. Про це розповів сам футболіст в програмі Дубль W.

“Ситуація почалася, коли довикликали хлопців на товариські матчі перед Євро. Спочатку говорили, що три не потраплять, потім виявилося шість не потраплять. Коли я в грі з Румунією не вийшов на поле, закралися сумніви. А коли 31 число прийшло і настав час оголошувати заявку на турнір, а мені кажуть: “Тебе головний тренер викликає”, – розповів гравець.

“Коли я йшов в номер, розумів про що буде розмова. Фоменко сказав, що так і так, вибач, ми прийняли таке рішення. Але, найприкріше було те, що він запропонував сказати всім, що я не потрапив на чемпіонат Європи через травму. Я сказав: “говоріть, що хочете” і пішов”, – зазначив Гусєв.

Також футболіст повідомив, що не хоче проводити прощальний матч за Динамо.

“Прощальні матчі у нас в країні непопулярні. В Україні, якщо не помиляюся, такий матч був організований, хіба що, для Блохіна.

Я вважаю, що мені прощальний матч не потрібний. Мені б вистачило того, щоб я вийшов на поле в останньому поєдинку складі Динамо і попрощався з уболівальниками, але тренерський штаб прийняв інше рішення.

А тепер я не уявляю, який це має бути формат матчу, щоб я знову вийшов на поле Олімпійського”, – розповів Гусєв.

Реклама