<
>

Реклама

Думки Дмитро Селюк

Дмитро Селюк: Вирішили очистити футбол від корупції? Тоді відразу всі і йдіть

Spy-Football.com

8/3/2014 , 11:25

selyukДмитро Селюк пояснює, чому чемпіонат треба відновити якомога швидше і чому противники Конькова повинні покинути ФФУ разом з ним.

Футбол має бути поза політикою. Саме тому я вважаю великою помилкою скасування перших весняних турів прем’єр -ліги.

Як ми знаємо , сьогодні ультрас різних українських клубів не ворогують , а дружать. Я впевнений , що без всякої міліції , власними силами вони забезпечили б безпеку матчів

Цікаво , що кілька місяців тому йшли розмови можливе Об’єднаному чемпіонаті двох країн. Тепер ми розуміємо , що це неможливо. Давайте тоді зробимо так , щоб в Україні був свій Об’єднаний чемпіонат.

На жаль , замість об’єднання ми бачимо що почалася гризню в керівництві ФФУ і УПЛ. Я довго критикував обидві ці організації , і навіть судився з приводу деяких їхніх рішень . Тому я як ніхто знаю ціну цим горе- фахівцям . Вони всі один одного варті .

Зараз вони хочуть зробити крайнім Конькова . Я зовсім не прихильник Конькова – я вважаю , що саме ФФУ та прем’єр- ліга довели ситуацію в українському футболі до раптових банкрутств «Арсеналу» і «Кривбасу» , до боргів в « Таврії». Але замість конкретних дій у момент , коли всім потрібно згуртуватися , вони починають гризти один одного.

Я впевнений : не може бути такої ситуації , що президент ФФУ йде через звинувачення в корупції , а всі інші залишаються ! Адже ті , хто зараз домагається відставки Конькова , це люди, які пропрацювали з ним довгий час у федерації . Зараз раптом з’ясовується , що вони багато-багато років тільки дивилися на все це з боку і , звичайно ж , не брали участь.

Відчувається старий почерк – таким же чином з ПФЛ прибирали Сироту . Ще один приклад: точно так само колись Стороженко воював з Суркісом.

Є ситуації – як зараз в Україні – коли потрібно не валити один одного і шукати один на одного компромат , а навпаки , об’єднуватися. Думаю , варто навіть зробити повну амністію для всіх. Почати з чистого аркуша.

Вирішили очистити футбол від корупції? Немає питань . Тоді відразу всі і йдіть. Тим більше , ніхто з вас не бере відповідальність на себе за закінчення чемпіонату , якому зараз потрібна підвищена увага.

А яка ваша думка?

[poll id=”4″]

за матеріалами tribuna.com

ТегиТеги: ПФЛ Селюк УПЛ ФФУ

Реклама