<
>

Реклама

Думки Коньков

Коньков: У мене є записи, які я зараз пущу в хід

Spy-Football.com

10/3/2014 , 15:49

konkovПрезидент ФФУ Анатолій Коньков поділився новими подробицями щодо конфлікту із віце-президентом Федерації Анатолієм Поповим.
“З першого дня я казав, що цей чоловік ніколи не працював на футбол. У бесіді з Поповим, десь рік тому, він сказав: “Давай рік попрацюємо, а потім Данилова поставимо президентом”. Данилов, коли прийшов і почав активну діяльність, то першим ділом взявся за бухгалтерію, своїх людей туди насаджував”, – сказав Коньков в інтерв’ю програмі ПроФутбол.”Мені на телефон йшли погрози, що я “посіпака Януковича”, але я до цього звик. У мене робота така. Я думав, що захоплення ФФУ – це разова провокація, але потім почалися інсинуації, що я тут користуюся якимись благами, у мене три автомобіля. Ви хочете документи? Давайте, приходьте, піднімайте документи. Хто ці документи куди віддав? Якщо зіставимо ті витрати, які були до мене, то, напевно, буде велика різниця.

Що сталося? Футболу немає, зупинився? Раптом Коньков за два місяці став корупціонером… Я впевнений, що вся ця брудна боротьба йде від Попова разом з Даниловим. Я з ним не спілкуюся, це правда. У мене немає можливості спілкуватися з цією людиною, тому що його немає на роботі. Я обмежив їх і дав ті комітети, які не дають можливості запускати туди руку. Це все їх дратує. З першого по останній день їх цікавила скарбниця.

Він же народний депутат, Данилов. Де він, до якої партії належить – мене не цікавить. Я знаю, що він народний депутат і мій віце-президент, а я його не бачу вже місяців вісім. Так, як сьогодні люди працюють, я розумію, що чим гірше – тим краще. Вони всі ці матеріали віддають в пресу. Працюють за гроші, і це я вам відверто можу сказати.

Якщо суспільство повірить цим паперам та скаже, що Коньков хабарник, кар’єрист, я піду і зберу речі. Я не чіпляюся за це місце. Але цієї вакханалії я ніколи розгулятися не дам. Поки думки про відставку не було, бо все, що я роблю – на благо лише футболу. Своїх особистих питань не вирішував і не збираюся. Я все життя у футболі, мене знають люди. Запитайте у будь-якій точці світу, хто такий Попов? Люди задумаються. Запитаєте, хто я – мене всі знають, що я у футболі. І жодного разу мене не звинувачували в корупції чи чомусь іншому.

Після того, що вони пишуть, малюють і намагаються зробити, мир можливий? Я обов’язково через тиждень зберу Виконком. Розширений Виконком зберу і дамо оцінку всьому тому, що відбувається. Не вони будуть у мене за спиною Виконком збирати…Я їх на чисту воду витягну. Я їх примушу, тому що у мене є записи, які зараз я пущу в хід. Я обіцяв, що не буду давати в пресу, але те, як вони себе ведуть, я буду віддавати все, всю інформацію повністю. Нехай на них набирають повний компромат, хто такі ці люди і чому вони себе так ведуть. Ніколи ці люди не працювали на створення чогось. Там, де вони працювали, все валилося, все валилося, одні сварки та чутки”, – сказав Анатолій Коньков.

Джерело: isport.ua
ТегиТеги: Коньков Попов ФФУ

Реклама