<
>

Реклама

Думки Артем Франков

Артем Франков: У Динамо Київ - бунт гравців

Spy-Football.com

11/2/2014 , 10:51

frankovГоловний редактор журналу «Футбол» Артем Франков у своїй конференції на matchday.com.ua в котрий раз не бачить логіки у роботі тренерського штабу «Динамо».

«Чи не здається вам, що в команді «Динамо» Київ бунт гравців. Подивіться склади останніх ігор команди і поясніть логіку тренерської думки. Адже вже пора награвати основний склад по лініях. Вони повинні розуміти один одного на полі в будь-якій ситуації.

Останні ігри (“Легія” і шведи) – все змішалося в домі Блохіна. Захист в такому варіанті не буде грати, півзахист і напад теж. Час витрачається даремно, а його й так мало. Може через ці ігри він хоче відсіяти групу гравців (мовляв не потягнули )?

Чому пропускають ігри основні гравці, на яких ляже весь тягар відповідальності? Може їм не потрібна ігрова практика? Як зрозуміти логіку тренерського складу?»

«Він намагається відпрацювати гру без дискваліфікованих Мбокані і Ярмоленка, інших пояснень у мене немає. Інша справа, навіщо так паритися з приводу єдиного матчу, на якому світ клином явно не зійшовся… Не знаю, їм там видніше».

Реклама