<
>

Реклама

Думки Костянтин Андріюк

Костянтин Андріюк: "Дердо-старший "порішав" з Колліною, щоб його синові залишили статус ФІФА"

Spy-Football.com

12/12/2016 , 10:13

Журналіст телеканалу «2 + 2» Костянтин Андріюк розповів про те, як Микола Балакін став арбітром ФІФА.

«Миколі Балакінe всього лише 27 років, він судить тільки другий сезон в прем’єр-лізі. І він вже арбітр зі статусом ФІФА. Біда тільки в одному, кількість статусів ФІФА для України лімітовано. Отже, щоб Балакіна дати, потрібно у когось забрати.

У кого забрати, очевидно, міркує діючий керівник українських арбітрів, професійно мудрий і збагачений досвідом життєвих схем, Лучано Лучі? О! Ідея! Давайте заберемо у Олександра Дердо. Сина того самого екс-голови комітету арбітрів України, а нині працівника комітету Віктора Дердо . Ну все логічно, Олександр Дердо судити може тільки матчі рівня «Волинь» – «Сталь» і обтікати критикою від розгніваних тренерів після гри. Ось Кварцяний натякнув, мовляв з Дердо суперники розрахувалися будматеріалами, бо він будує дачу.

Я навіть поцікавився заявою коуча «Волині» і таки дійсно з’ясувалося, що той слів на вітер не кидав. Будинок орієнтовно за 300 000 доларів у Олександра Дердо вже добудований, тепер у сина і батька нові об’єкти. У своєму рідному Чорноморську сімейство Дердо будує цілих два об’єкти.

Не дивно, що дізнавшись про загрозу втрати статусу ФІФА батько відправився на таємні переговори з Колліною. За словами Олега Орєхова, він майстерно прокрутив таку угоду в 2010 році. Тоді, його сина знизили з прем’єр-ліги до першої ліги. Але перший будинок син так і не добудував.

Батько переговорив з Колліною, який тільки став куратором в Україні. І магічним чином арбітр Венгер з аналогічними оцінками покинув УПЛ, а арбітр Дердо залишився.

Тепер я дізнаюся про повторне «рішалово» Дердо-старшого з куратором. Так чому б мені вголос про таке й не заявити?

Отже, вирішено – Олександр Дердо зі статусом ФІФА залишається. У кого ж забрати? І тут італійський бос вирішує забрати цей статус у Ярослава Козика. Чому? Просто той виявився найменш захищеним і у нього немає батька в комітеті арбітрів. Ось і все схеми по-італійськи », – написав Андріюк.

Реклама