<
>

Реклама

Думки Святослав Сирота

Святослав Сирота:Чому Шахтар так радіє, якщо він переміг у першості аматорів?

Spy-Football.com

12/5/2017 , 9:45

syrotaШахтар домігся “обрізання” чемпіонату, використавши лояльних експертів, які вголос казали про те, що в УПЛ не може існувати 16 боєздатних клубів, а тепер ті ж експерти заявляють, що в України залишився лише один професійний клуб – Шахтар.

Про це заявив екс-президент ПФЛ Святослав Сирота, який прокоментував чемпіонство Шахтаря.

“Донецький клуб очистив для себе простір, щоб легко стати чемпіоном. Це не мої слова і не моя приватна думка — це висновок на підставі дій та висловлювань лояльних до гірників експертів та представників клубу, які я послухав і систематизував”, – зазначив він.

“Два роки тому усі говорили, що чемпіонат України нормальний. Ніхто не казав, що він сильний і що поганий — лише нормальний! Потім румунський представник Шахтаря, який нині працює наставником Зеніта і прізвище якого я забув, почав говорити про “недочемпіонат” і про потребу скоротити число команд до дванадцяти”, – заявив Сирота.

За його словами, Шахтар домігся скорочення кількості команд для того, щоб стати чемпіоном, а тепер на калані Ахметова заявляють, що в України залишився лише 1 професійний клуб.

“Шахтар домігся “обрізання” чемпіонату, використавши лояльних експертів, які вголос казали про те, що в нас не може існувати 16 боєздатних клубів. Отож, вони зменшили кількість команд для того, щоб стати чемпіонами. І тепер ми чуємо риторику прибічників Шахтаря, що в Україні залишився лише один професійний футбольний клуб”, – додав він.

“За логікою Шахтаря, вони спалили за собою землю для того, щоб бути непереможними. Виникає питання: чому Шахтар так феєрично радіє, якщо переміг в першості аматорів?!”, – підкреслив Сирота у коментарі ПлюсСпорту.

ТегиТеги: УПЛ Шахтар

Реклама