<
>

Реклама

Думки Віктор Леоненко

Віктор Леоненко: Якийсь "салабон" мені буде щось розказувати

Spy-Football.com

13/2/2014 , 14:49

leonenkoКолишній київський динамівець Віктор Леоненко продовжує конфронтацію з одним із нинішніх лідерів столичного клубу.

“Зараз я зайнятий Ярмоленко. Він мені щось там написав у відповідь. Тепер буду пильно за ним стежити  – повідомив Віктор Леоненко кореспонденту MatchDay. Я думаю , до побачення , Ярмоленко. Мені обов’язково бути тренером , щоб говорити очевидні речі на телебаченні? Дивна реакція. Те , що я вмію у футболі і вмів у технічному плані – Ярмоленко ще довго треба працювати. Подивлюсь за його грою ще в найближчих матчах і дам коментар ” .

“Відповідь від офіційного сайту” Динамо ” ? Мені до ж … пи цей сайт. Я розумію вболівальників , але нехай і вони мене зрозуміють. А винен у всьому Ігор Михайлович. Він повинен оштрафувати футболіста на всю зарплату. І потім ми більше ніколи не побачимо , як цей хлопчина буде бити м’яч на протилежний фланг. І не тільки Ігор Михайлович , а всі президенти українських клубів, вони розкидаються грошима. Це їх справа , але якби в Україні заробляли на футболі – … ми б побачили , хто чого вартий. А так футболісти “оборзелі” : . вони їздять на ” Мазераті “, на ” Феррарі” , і думають , що спіймали бога за одне місце А є такі хлопці , які можуть просто опустити їх ” .

“Я багато чого пройшов у футболі , а якийсь салабон мені буде щось розказувати . Ярмоленко хоча б ставав чемпіоном з ” Динамо ” як гравець основного складу? Ось як я можу з ним змагатися ? ” – Розсміявся Леоненко.

Передісторія конфлікту:

Візьми участь в опитуванні

[poll id=”3″]

за матеріалами matchday.com.ua

Реклама