<
>

Реклама

Думки Циганик

Циганик: Скоро про корупцію в ФФУ дізнаються все набагато більше

Spy-Football.com

14/12/2014 , 12:10

Ведучий програми “ПроФутбол” Ігор Циганик розповів про своє бачення конфліктів у Федерації футболу України.

“Якби Коломойський боровся за президентське крісло ФФУ, вже була б альтернативна фігура. А її немає. Йому зараз не до цього. Я впевнений, що політичних цілей спочатку не було. А зараз все це може перетворитися в політику. Уже почалися певні процеси. Скоро про корупцію в ФФУ дізнаються всі набагато більше.

Що стосується звинувачень Дедишина на адресу ФФУ, то всі вони правдиві. Тільки один із семи членів КДК колись грав у футбол – Хлус. У чому сила Палати з вирішення суперечок – її рішення неможливо оскаржити в загальних судах. Регламент не узгоджений з кодексами, тому можна винести будь-яке рішення. Практично всі вони приймаються за гроші.

Умовно кажучи: питання на 100 тисяч – футболістові кажуть, бери 50, тому що ми вирішимо, що ти не правий, і тоді взагалі нічого не отримаєш. Гравець погоджується, а футбольні чиновники отримують “подяку”. Як казав один мій знайомий функціонер: “Футболіст – це великий пиріг, і кожен намагається відкусити собі шматок Зрозумій, ми футбольні люди, ми так працюємо.”, – Розповів Циганик.

Додамо, що ФФУ звинуватила Циганика в спробах зірвати проведення Чемпіонату України

tribuna.com

ТегиТеги: ФФУ Циганик

Реклама