<
>

Реклама

Думки Артем Франков

Артем Франков: Ще один клуб може зникнути з футбольної карти України

Spy-Football.com

15/12/2015 , 15:37

Лист про зняття зі змагань прислав ФК «Полтава».

«Черговий п … підкрався непомітно і з несподіваного (на перший погляд) напрямку. Лист-повідомлення про зняття зі змагань прислав ФК «Полтава» – благополучний з усіх боків клуб. Ось так – зовсім недавно я брав участь у відкритті клубної бази, захоплювався тим, як все зроблено …

У чому ж причина? Гроші у клубу є, там міцний господар Леонід Соболєв. Але йому відверто набридло вирішувати питання по землі – у «Полтави» геть відсутні можливості для розвитку, клуб просто-напросто задихається в тих рамках, які навмисно й ненавмисно виставляють йому місцеві та центральні влади. Ніщо так не душить, як байдужість, ви повинні розуміти … Тим більше, в наш час, коли кожен вкладає хоч якісь гроші у футбол потрібно любити, пестити і леліяти! Думаю, президент «Оболоні» Олександр Слободян, свого часу неабияк промучився і продовжує, в принципі, мучитися з ділянкою під стадіон, повинен розуміти Соболєва та «Полтаву» як ніхто інший.

Дуже шкода. Лелею слабку надію – вдарити як слід на сполох, спробувати щосили допомогти Полтаві і змусити Леоніда Давидовича передумати. Чорт візьми, навіть не думайте ось так от йти! Не здавайтесь!

Три пункти:
1) земля для розширення бази – там не кабаки, там поля будувати будуть!
2) земля під стадіоном «Локомотив» – три роки віз на одному місці стирчить;
3) земля під будівництво нового стадіону, який Соболєв готовий повністю профінансувати.

Якого …, полтавчани? Невже це і справді нікому не цікаво, якщо не підмазати і не занести?! »- написав Артем Франков в своїй конференції на MatchDay.

Реклама