<
>

Реклама

Думки Григорій Суркіс

Григорій Суркіс порадив Росії припинити грати у футбол в Криму

Spy-Football.com

18/9/2014 , 16:23

surkis_uefaВіце-президент УЄФА Григорій Суркіс прокоментував зустріч представників ФФУ, РФС, УЄФА і ФІФА по “кримському питанню”

Як повідомляє Еспресо.TV, з посиланням на “Футбольный клуб“, Григорій Суркіс виступив із заявою на зустрічі представників ФФУ, РФС, УЄФА та ФІФА, в якій в черговий раз засудив включення російською федерацією кримських клубів до свого складу.

“Поведінка РФС вимагає адекватного реагування. Я не беруся судити прямо сьогодні про те, коли, які конкретно й у якому обсязі повинні бути застосовані санкції по відношенню до РФС, на чому справедливо наполягають мої колеги з ФФУ. Це питання має бути спеціально опрацьоване уповноваженими дисциплінарними органами УЄФА. У той же час я переконаний, що у керівництва Російського футбольного союзу немає іншого законного виходу з “кримського тупика”, окрім як добровільного повернення в правове поле Міжнародної та Європейської футбольних асоціацій”, – зазначив він.

За словами Суркіса, в ситуації, що склалася, щоб зберегти своє обличчя, РФС має скористатися цим шансом і, змінивши популістську риторику, без будь-яких умов взяти на себе наступні зобов’язання:

– Негайно припинити вищезазначені порушення;

– Не проводити на території АР Крим та м.Севастополя ніяких дій по організації футболу, зокрема з проведення футбольних матчів, без погодження з Федерацією футболу України, причому, мова йде навіть про такі товариські зустрічі, які відбулися нещодавно між збірними Керчі, Сімферополя та командою з Косово;

– Переглянути рішення про допуск клубів, створених на зазначених територіях, що відносяться до території іншої країни/держави, до складу РФС;

– Не допускати участі зазначених клубів у змаганнях, що проводяться під егідою РФС;

– Не допускати прийняття до складу РФС асоціацій (федерацій чи інших колективних членів), діяльність яких поширюється на територію АР Крим та міста Севастополя;

– Публічно спростувати неправдиву інформацію про нібито отриманий дозвіл УЄФА і ФІФА на вчинення вищезазначених протиправних (які суперечать статутам) дій – таких, як афільованість/прийняття клубів, створених на території іншої країни/держави в РФС.

“Всі ці вимоги випливають з положень і норм статутів УЄФА і ФІФА, які є обов’язковими для виконання всіма без винятку членами цих організацій. Тільки при дотриманні такої логіки своїх подальших кроків у вирішенні кримського питання РФС може розраховувати на те, що в Ньоні і Цюріху вважатимуть даний інцидент вичерпаним. Сподіваюся, що наші російські колеги зрозуміють неспроможність своїх претензій і відмовляться від авантюрних планів на благо розвитку футболу на території українського Криму”, – заявив Суркіс.

 

Реклама