<
>

Реклама

Думки Дмитро Селюк

Дмитро Селюк готує ФФУ судовий "процес століття"

Spy-Football.com

19/6/2015 , 9:33

selyukПісля рішення ФФУ видати деяким клубам атестати було багато розмов, адже борги у клубів дуже великі. З цим не збирається миритися Дмитро Селюк, який готує позов до федерації.

«Не полишає відчуття, що ФФУ з приходом Павелка не змінилась і не очистилася. Кількох моїх підопічних, насамперед Богданова й Дишленковича, це безпосередньо зачіпає, тому ми змушені застосувати радикальні дії. Якщо за кілька днів Будинок футболу не здійснить рішучих кроків щодо «Металіста», ми подамо до суду. Хотів би наголосити на кількох унікальних речах. Перша: це буде безпрецедентний процес, бо розглядатимуть справу не клубу, а цілої національної Асоціації. Друге: мої юристи готові, папери й докази зібрані, тож подаватимемо скаргу не лише у ФІФА, а й у громадський Європейський суд із прав людини», – розповів футбольний агент.

«Із приводу чого все це? Окрім того, що харківський клуб дев’ять місяців не платить гравцям зарплатню, крім того, що йому з якогось дива видали атестат на наступний сезон, вони вже півроку блокують перехід до іншої команди свого колишнього гравця Богданова! Як ви пам’ятаєте, ще восени 2014-го Андрій припинив усі стосунки з «Металістом», розірвавши контракт, але відтоді йому так і не надіслали трансферний сертифікат! Тобто він сидить без роботи, не маючи змогу приймати пропозиції. Недавно ми отримали запит від молдовського колективу, цей варіант зацікавив нас, одначе на наші листи ФК із Харкова взагалі не відповідає. Натомість Федерація (куди, до речі, теж неможливо дотелефонуватися) видає йому атестат. Значить, вона покриває безчинства? Так ось: даємо відомству Павелка кілька днів на реакцію, якщо ж нічого не зрушить із місця, в неділю-понеділок почнеться «процес століття», – цитує Дмитра Селюка газета «УФ».

Реклама