<
>

Реклама

Думки Мігель Велозу

Мігель Велозу: в Україні після революції змінилися люди

Spy-Football.com

19/5/2015 , 11:53

Півзахисник «Динамо» – про життя в Україні та знаменитого земляка Кріштіану Роналду.

«Чи сильно змінився Київ за півтора року після революції? Скоріше, змінилися люди. Відчувається, що народ став більш єдиним у своєму прагненні знайти краще для країни. А що стосується міста, то фотографії Хрещатика лякали, але, слава Богу, вже все закінчилося. Зараз у місті спокійно як і раніше ».

«Багато українців стали жити значно скромніше? Я теж намагаюся допомагати по можливості, якщо люди потребують. Мова не тільки про гроші. Буває, сусіди про щось просять. Допомагати потрібно завжди. Одного разу допоможуть тобі ».

«У Португалії посадять у в’язницю, якщо назвати Мессі найкращим футболістом у світі? Насправді, такого немає. У нас свобода слова і думки. У кожного своя думка. Але при цьому у всієї країни думка одна: Кріштіану – кращий! Здебільшого так. Хоча зустрічаються й інші думки. Я знаю Роналду досить давно. Ми разом починали в “Спортінгу”. Він всього лише на рік старший за мене. Мені було 15, йому 16. При цьому Роналду завжди грав у команді на рік старше, тому що йому вже тоді дозволяв його рівень ».

«Яким був юний Роналду? Такий же амбітний і старанний. Після тренувань залишався на полі і тренувався самостійно з м’ячем і без нього. Бувало, що навіть увечері всі відпочивають або сплять, а він робить вправи або грається з м’ячем », – розповів Мігел Велозу.

Реклама