<
>

Реклама

Думки Тарас Павлів

Тарас Павлів: "Шахтар" керує всім футболом в Україні

Spy-Football.com

20/5/2014 , 19:40

karpaty_leoГолова організації “Завжди Вірні “, яка здійснює оперативне управління “Карпатами” , розповів про те , хто насправді керує в українському футболі.

” Моя думка така , що” Шахтар “управляє всім футболом в Україні . Як їм вигідно так і буде. Як вони скажуть , так і проводяться ігри . Ті ж ігри дубля , коли вони захочуть в один день грають. Зараз вже пішла практика , що і інші клуби так себе ведуть , але почав все ” Шахтар”.

“Сподіваємося , що все зміниться з часом. Революція пройшла не тільки по відношенню до політиків , а й у футболі вона повинна так само прийти, тому що нічого не помінялося в ФФУ після того”, – зазначив Павлів.

Також “Гладік” розповів про те якими ми побачимо «Карпати» у новому сезоні.

– Політика клубу не міняється. Все йде до того що будуть повністю грати вихованці школи «Карпат» і західноукраїнського футболу.  Ми бачимо, що помаленьку, але в основному складі більшість футболістів українці і більшість місцевих вихованців. Ця політика буде продовжуватись і буде йти до того, що награються хлопці з U-19 з молодіжного складу і я думаю, що за пару років ми побачимо клуб без легіонерів.

Ви бачите як почала грати команда в кінці сезону. Вже на рівні із «Металістом» у «Дніпра» виграла 4:1. За сезон команда трохи зігралась. Зараз можливо ті хто є з орендованих підуть. Особисто я не бачу їхнього сильного бажання підписувати контракт. Вони тягнуть, відтягують, хочуть як завжди продати себе подороще в якийсь інший клуб. Тут їх ніхто не тримає силою, якщо вони захочуть  вони підуть в інший клуб. Нам такі гравці не потрібні, якщо їх тут заставляти грати. Вони мають грати душею і серцем за «Карпати» незважаючи там на зарплати і на все решта.

Цікава інформація. З достовірних джерел, близьких до клубу, нам стало відомо, що “таємним” інвестором, готовим вкласти гроші у чернівецьку “Буковину”, є керівництво львівських “Карпат”, представники якого й відвідували “круглі столи” , присвячені порятунку чернівецького клубу.

за матеріалами galsports.com

Реклама