<
>

Реклама

Думки Артем Франков

Артем Франков: не варто зараз говорити про прогрес і розвиток.Потрібно рятуватися

Spy-Football.com

21/7/2014 , 15:45

frankovГоловний редактор журналу “Футбол” розповів про проблеми в українському футболі, пов’язаних з тим, що до цих пір не ясний формат чемпіонату.

“До цих пір не ясна система розіграшу чемпіонату. 22 липня цю систему планують затвердити. Виконком пройде у Львові прямо перед матчем за Суперкубок. Тобто за годину до старту сезону визначиться чергове доленосне питання для футболу України. Це напружує”.

“Будь-який нормальний чоловік розуміє, що не варто зараз говорити про прогрес, розвиток. Треба рятуватися. У нас у Прем’єр-лізі залишилося 14 команд замість 16-ти, а перспективи туманні. Ні Федерація футболу України, ні Прем’єр-ліга не беруть на себе відповідальність за те, що буде в майбутньому. Тобто буквально через рік. Куди ми рухаємося? Повернутися до 16-ти команд в Прем’єр-лізі? Або в майбутньому зробити турнір з 12 клубів, більш привабливий для ТБ? “- Відзначив Франков.

Журналіст також прокоментував рішення кількох легіонерів “Шахтаря” не летіти в Україну.

“Те, що сталося в “Шахтарі “- об’єктивно ми розуміємо, що і без того ситуація в Україні не сприяла до того, щоб тут грали легіонери. Ну, а після падіння малазійського лайнера стало страшно “.

“Вони не хочуть вникати в наші подробиці, керуватися патріотичними міркуваннями про збереження українського футболу Зараз залишилося тільки з’ясувати, які команди і скільки втратять”, – заявив Артем Франков.

ТегиТеги: УПЛ Франков

Реклама