<
>

Реклама

Думки Артем Франков

Артем Франков: "Убоге , безпорадне Динамо, хто зна чим займалося взимку"

Spy-Football.com

22/2/2014 , 9:59

frankovГоловний редактор журналу “Футбол ” Артем Франков на своїй сторінці в Twitter прокоментував виступи українських клубів у 1/16 фанлу Ліги Європи. Найбільше Артем ” пройшовся” по київському ” Динамо”.

– А скажуть – скажуть ! – Що Динамо не могло добре зіграти через Кіпр і трагічних подій в Україні . Може , напад на Калитку приплетуть(гравець Динамо Владислав Калитвинцев попав під роздачу “тітушок”). На ділі – безсовісна убогість проти посереднього суперника в напів дублюючомц складі – де б ви не грали? Молодці , Дніпро. Чорноморець повинен був перемагати! І на їх фоні – убоге , безпорадне Динамо , хер знає чим займалося взимку. Я не прийму ніяких виправдань – де ви тут побачили тренерську роботу? Тю ла вулю , Жорж Данден ! Ти цього хотів! Бездарність ходяча . Як можна допускати три удари поспіль після елементарних кутових з однією і тією ж позиції – це що, дворова команда!

А на своїй конференції на сайті Matchday на запитання “Чи пора Суркісу звільняти Блохіна” відповів:

Ви ж розумієте, що у Блохіна знову є залізна, непробивна відмазка причини цієї поразки? Зараз він ще й гасло яке-небудь патріотичне застосує, так його на руках понесуть!

Як сказав Блохін, після гола, ЗНЕНАЦЬКА заграли у футбол. Дружба – це штука не незалежна від ефективності на роботі. До того ж це його клуб. Хоче він Блохіна – нехай буде Блохін. Чекаємо гри з Шахтарем.

 

Реклама