<
>

Реклама

Думки Сергій Лук’яненко

Сергій Лук’яненко: Вітаю вас у столиці країни-агресора

Spy-Football.com

23/10/2021 , 14:08

В третьому турі групового етапу Ліги Європи у Москві зустрічалися «Спартак» та «Лестер». Цей матч транслювали на українській платформі MEGOGO. Перед початком зустрічі коментатор Сергій Лук’яненко видав сильну промову.

«Доброго всім вечора.

Вітаю вас у Москві – столиці країни-агресора, країни-окупанта, країни, яка анексувала в нашої любої неньки півострів та розпочала війну на Сході України.

На жаль, ця війна забрала за підрахунками ООН більше 13 000 життів.

І, зрозуміло, що як громадянин України, я сьогодні бажаю щиро поразки «Спартаку» у поєдинку з «Лестером», оскільки спорт не може представляти Росію – країну, яка не може мирно жити зі своїми сусідами.

Але як коментатор, намагатимусь неупереджено, нейтрально працювати на цьому поєдинку».

Матч між «Спартаком» та «Лестером» завершився камбеком англійського клубу. Московська команда вигравала 2:0, але за справу взявся Дака – нападнику вдалося забити 4 голи за 30 хвилин. Поєдинок завершився з рахунком 4:3 на користь «Лестера».

Пізніше Сергій пояснив, чому саме так почав коментар матчу:

«Ще ніколи мій матч не викликав такого резонансу. І, якщо чесно, я не був до цього готовий.

Як очевидні речі можуть сприйматися так, наче це таємниця, яку всі бояться сказати? Війна триває вже більше семи років! Те, що Росія є агресором і окупантом не піддається сумнівам. Всі розуміють чиї то були зелені чоловічки, всі розуміють, чому на Сході продовжується війна.

Чому я так розпочав свій репортаж? Щоб зняти тиск. Думаєте, це приємно коментувати матч домашній матч «Спартака»? Зі студії в Києві (краще уточнити). Спорт же не поза політикою…

Найкращий варіант, до якого я дійшов – висловити чітку позицію, а потім просто робити свою роботу: працювати об’єктивно, неупереджено (хоча Рассказову, судячи з усього, від мене надто мало дісталося).

Це робилося не заради хайпу, легкої слави, згадок у ЗМІ і підписок у соцмережах. Я хочу прогресувати і розвиватися як коментатор, щоб в інформаційному полі надалі відзначали саме мої професійні здібності (сподіваюся, у позитивному руслі).

Проте я підписуюся під кожним сказаним мною словом перед початком гри «Спартак» – «Лестер». То очевидні для будь-якої цивілізованої людини речі.

Не лише я, кожен свідомий українець хоче, щоб в нашій країні нарешті настав мир. Та, на жаль, є сусід, який все ніяк не заспокоюється. І спорт не має його прославляти (тому Патсон Дака і забив у Москві чотири м’ячі).

P.S. Дякую усім за підтримку. У мене все гаразд, готуюся до наступних матчів. І намагаюся структурувати думки, бо сьогодні відволікає надто багато факторів».

Реклама