<
>

Реклама

Думки Хуанде Рамос

Хуанде Рамос: Шахтарю допомагають ставати чемпіоном України

Spy-Football.com

23/9/2014 , 10:48

ramosКолишній головний тренер Дніпра Хуанде Рамос вважає, що Шахтарю допомагають вигравати чемпіонати України.

Про це він сказав в інтерв`ю Профутболу.

“Щоб стати чемпіонами Дніпру не вистачало зовсім крихти. Останні три тури сезону 2013/2014 ми сперечалися за чемпіонство з Шахтарем, але із-за всім відомих проблем на Україні ми завершили сезон на другому місці і я вважаю, що Дніпро з кожним роком був ближчий до золота.

Хоча в Україні правила гри для кожної команди зовсім різні і є одні правила для Динамо і Шахтаря і правила для інших – непрозорі. Чи допомагають Шахтарю стати чемпіонами? – Без всяких сумнівів”!

Також екс-тренер “Дніпра” пояснив причину відходу з дніпропетровського клубу.

“Я отримав пропозицію продовжити контракт на два роки, але в зв’язку з військовими діями я був дуже стурбований і вирішив, що зараз не найкращий час для перебування на Україні. Моя сім’я повернулася до Іспанії, тому я залишився один в Дніпропетровську. Не хотів, щоб так тривало далі “, – заявив Рамос.

Іспанець зазначив, що на його рішення вплинули виключно політичні аспекти. За його словами, бажання продовжити контракт з “Дніпром” у нього було, але зробити цього він не зміг через стурбованість за свою безпеку.

Рішення не продовжувати контракт з “Дніпром” Хуанде Рамос прийняв в травні. Фахівець працював з дніпропетровським клубом з 2010 року. У сезоні-2013/2014 “Дніпро” посів друге місце в чемпіонаті країни і завоював право виступати в Лізі чемпіонів.

Реклама