<
>

Реклама

Думки Артем Франков

Артем Франков: Ребров – 5 аргументів "за"

Spy-Football.com

24/4/2014 , 16:02

frankovГоловний редактор журналу «Футбол» Артем Франков розказав про тренерські перспективи Сергія Реброва на своїй конференції на MatchDay.

– Чому я не хочу обговорювати літню кандидатуру головного тренера ” Динамо” перебираючи чотки у вигляді вільних і не дуже, українських та імпортних фахівців?

По-перше , вони одночасно і очевидні, і далекоглядні.

По-друге і найголовніше , зараз прагну обговорювати тільки сильні сторони Сергія Реброва. Відповідно, допускаю , що він продовжить роботу з командою і після закінчення сезону.

Що у нас в плані ” за” ?

1 . Могутній досвід. Нехай як гравця , але Ребров пограв у Англії (“Тоттенхем” , “Вест Хем” ) Туреччині ( “Фенербахче” ) Росії (” Рубін” ) його не здивувати ніяким легіонером і специфікою спілкування з іноземними футболістами. Як мінімум англійську мову Сергій , зрозуміло, знає . У вітчизняному тренерському цеху це велика рідкість.

2 . Інтелект . Сергій – багаторічний радіоаматор , мається на увазі серйозні технічні знання. Що це означає? Дуже багато! Колеги – гуманітарії часто звинувачують мене в фетишизації технічної освіти , але я настою на своєму – воно і тільки воно прищеплює , в першу чергу , логічне мислення , а по-друге – необхідні навички пошуку знань і вирішення завдань. Грубо кажучи , технар зможе вникнути в будь-яку гуманітарну проблему, але не навпаки. А назвіть останнього тренера ” Динамо ” з технічною освітою ? Правильно .

. 3 Про Сергія дуже добре відгукувалися викладачі , що працювали з ним в Будинку Футболу – коли Ребров тренерську ліцензію отримував. Характеризували як розумного , допитливого, мислячого. Підстав не довіряти таким характеристикам не бачу , вони даються дуже небагатьом , саме їх неофіційність змушує поставитися з підвищеною серйозністю.

4. Авторитет безсумнівний . Зрозуміло , що він поки , в основному , як гравця , але Ребров і асистентом головного тренера попрацювати встиг. Нарікань не чув.

5. На нього не дуже тисне відповідальність і всяке право на помилку. Всі прекрасно розуміють, наскільки складний , потенційно могутній , але реально “сплячий” спадок дістався Реброву .

Можна навести й різні “проти” – відсутність досвіду самостійної роботи в першу чергу , по-друге – напевно дружні стосунки з багатьма гравцями , від яких буде не так вже легко ” відсунутися ” . Більш того,  Реброва припишуть до “​​динамівських” , особливо якщо він , не дай Бог , де оступиться (” знову ці легенди , скільки можна ! ).

Насправді , ми просто поняття не маємо , який Ребров – тренер , і зараз тільки починаємо з ним знайомитися. Про його ігрову карєру в минулому в « Динамо » і збірній України згадувати не дуже хочу – це не аргумент взагалі. А ось те , як він трохи менше двох місяців тому до крові , отримуючи удари і відповідаючи на них голами , бився на Кубку Легенд в Москві , пам’ятаю прекрасно – хоча б тому що був тому безпосереднім свідком . І репліка Реброва ” Ось це справжній футбол! ” Коли він , кульгаючи , йшов у роздягальню , врізалося в пам’ять раз і назавжди. І його гол італійцям , забитий лежачи – суперники з форвардом не церемонилися , валили при кожній зручній нагоді… Вірю , він зуміє знову запалити правильний вогник в динамівських душах ! Ну а якщо Ребров візьме Кубок і збереже третє місце , він напевно отримає контракт як мінімум на сезон вже без всяких ” в.о.”. Чому б не скористатися настільки чудовою можливістю , чи не так , Сергій Станіславович ?

Реклама