<
>

Реклама

Думки Артем Франков

Артем Франков: "Маркевич в Динамо?"

Spy-Football.com

25/2/2014 , 18:28

frankovГоловний редактор журналу “Футбол” Артем Франков поділився своєю думкою з приводу ситуації в харківському ” Металісті ” і про можливість Мирона Маркевича очолити київське “Динамо”.

“Я дуже сподіваюся , що Красніков знайде варіант порятунку” , – написав Артем Франков у своїй конференції на MatchDay.com.ua .

Також журналіст говорить про те , що підписання київським ” Динамо” спортивного директора ” Металіста” Євгена Краснікова було б бездоганним ходом , але в той же час відмовляється від думки , що Мирон Маркевич очолить київський супер -клуб.

Звертаюся і до Маркевича – Мирон Богданович , як ви могли ? ? ? ? Ви добре подумали над тим , що говорите і робите ? ? ? “Металіст ” для вас нічого не значить? ? ? Маркевич , на мій погляд , здав “Металіст” і тих , хто з ним працював. Безумовно , він мав право на таку заяву – але з Харкова ! Приїхати , поговорити з людьми , потім – сказати . Зараз він своїми словами показав – клуб , в якому він провів вісім з половиною років (підозрюю , отримуючи зарплату і преміальні ) , для нього не більше ніж чергове місце роботи. Ви впевнені , що хочете бачити Маркевича в “Динамо” ?

Також, багатьох вболівальників хвилює питання – чи почнеться чемпіонат України в задані терміни , на що Артем відповів “Так , думаю почнеться , але карта футбольної України буде піддана серйозним змінам. Український футбол приречений на серйозну реформу через політику.”.

Франков переконаний , що наші футбольні клуби на відміну, наприклад , від російських , існують переважно на кошти однієї людини і при припиненні фінансування попросту ризикують зникнути в одну мить , незважаючи на весь свій авторитет.

 

Реклама