<
>

Реклама

Думки Віктор Вацко

Вацко: про Карпати, селекцію Динамо та інше

Spy-Football.com

25/1/2014 , 11:39

vatskoВідомий український коментатор Віктор Вацко поспілкувався з вболівальниками у своїй конференції на сайті MatchDay.

Про селекційну службу Динамо

Те, що у всіх бідах Динамо в очах уболівальників уже багато років “винна” селекційна служба – цілковита маячня. В останні роки до Києва їдуть дуже сильні кваліфіковані готові футболісти. Чому вони тут не можуть адаптуватися? Чому не демонструють того футболу, що показували у своїх попередніх клубах – це вже питання не до селекційної групи.

Про розвиток Карпат

Карпати відкрито оголосили про вектор власного розвитку – ставка на власних вихованців та футболістів з українським паспортом. Звичайно, без кваліфікованих легіонерів не обійтися. Але їх у команді буде дуже небагато. І лише на тих позиціях, де важко або нереально підібрати гідного рівня УПЛ та фінансових можливостей клубу українського футболіста.

Про Мюллера і Баварію

Я вважаю, що нинішня Баварія сильніша і перспективніша за Реал. Мюллер – корінний баварець. Це футболіст, який лише четвертий сезон грає на дорослому рівні. Сумніваюсь, що він уже “наївся” Мюнхеном і втратив мотивацію для прогресу там. Не бачу абсолютно жодного сенсу з Баварії йти в Реал.

Про Лукаса

Щоби розуміти, чому у Лукаса не вийшло у Динамо, потрібно знати його людські якості. Він проголосив себе небаченою зіркою у Львові зокрема та в Україні вцілому. У Львові президент ставився до нього, як до рідного сина. А у “синочка”, як кажуть німці, стала зникати земля під ногами. Виявилось, що у Динамо до Лукаса ніхто не ставитиметься, як до “пупа землі”, навіть незважаючи на 8 голів в осінній частині чемпіонату. Там усім усе потрібно доводити. Роботою на полі, а не скандалами в кабінетах.
Я Вам навіть більше скажу: від Лукаса відмовилися навіть його співвітчизники-тренери Дніпра. Через його характер. Хоча як футболіст він – дуже сильний і цілком гідний грати в українському топ-клубі, окрім Шахтаря.

Про найкращі команди і тренера

Я можу сказати, гра яких команд мені особисто подобається на даний момент: Баварія, Дортмунд, Атлетико Мадрид, Манчестер Сіті. Найкращий тренер світу зараз – Юпп Хейнкес. Він чинний володар усіх можливих клубних трофеїв ;)

ТегиТеги:
Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /usr/www/users/spykfo/wp-content/themes/spy20/tpl/post_tag.php on line 4

Реклама