<
>

Реклама

Думки Артем Франков

Артем Франков: "До кінця жовтня кримських клубів в чемпіонаті Росії не стане"

Spy-Football.com

25/9/2014 , 16:40

frankovГоловний редактор журналу «Футбол» Артем Франков вважає, що кримські клуби найближчим часом припинять виступи в чемпіонаті Росії.

«Якщо ви думаєте, що створення робочої комісії по футбольному Криму означає припинення роботи над питанням і відкладання його в довгий ящик, а то й назавжди, завуальована форма посилу – помиляєтеся. Як перевірити? Ну, потримати свічку в кабінетах УЄФА нам не вдасться, а от трохи почекати і переконатися в деяких результатах – будь ласка.

Хочете прогноз? До кінця жовтня кримських клубів в чемпіонаті Росії не стане, російські ж клуби не гратимуть у Криму. Цитуючи юридично вивірену позицію Суркіса, «ситуація повернеться в правове поле». Ще точніше: Росія буде змушена повернути ситуацію туди і визнати, що перебрала міру.

Футбол Криму не буде знищений. Він буде «законсервований» на рівні регіональних змагань і розвитку дитячо-юнацьких шкіл (якщо на те будуть місцеві воля і фінансування). Аж до розрулювання цієї абсурдної ситуації, коли де-юре Крим залишається українським, в тому числі і в футболі, але повернути його в український футбольний процес на практиці неможливо», – наводить слова Франкова tribuna.com, посилаючись на журнал «Футбол».

Реклама