<
>

Реклама

Думки Сергій Палкін

Сергій Палкін: Зарплатня провідних футболістів Динамо - 900 доларів

Spy-Football.com

26/4/2015 , 12:11

Зарплата провідних футболістів Динамо – 900 доларів. Про це заявив генеральний директор Шахтаря Сергій Палкін.

“Знаєте, ми це питання не починали. Його почав Мохник (заступник генерального директора Динамо. – ред.). Він сказав, що у нас з точки зору фінансів якісь там питання”, – розпочав функціонер.

“Так от я хочу особисто Мохнику відповісти, що футбольний клуб Шахтар на пострадянському просторі – найбільш відкритий і законослухняний клуб. За п’ять минулих років ми заплатили 2 мільярди гривень податків до бюджету”, – зазначив Палкін.

“А тепер візьміть Динамо. Візьмемо для порівняння 2012 рік. Ви знаєте, скільки вони заплатили прибуткового податку із зарплат футболістів? В еквіваленті – 44 тисячі доларів. А ви знаєте, скільки Шахтар заплатив? Більше 12 мільйонів доларів”, – розповів гендиректор.

За словами Палкіна, зарплатня провідних виконавців киян – 900 доларів.

“Так у мене питання: Динамо на цю різницю по відрахуваннях до бюджету купує собі футболістів, інвестує в клуб, це фейр-плей вважається? Поясніть, як може бути так, що у них зарплата провідних футболістів, ринкова вартість яких під 20-25 мільйонів євро, становить на місяць 900 доларів?”, – продовжив генеральний директор гірників.

“Загальноприйнята практика не платити податки? Всі ж кажуть: в Європу хочемо! Ну так платіть, робіть, як у Європі. Де це все, де ця Європа?”- цитує Палкіна  Matchday.ua.

Як відомо, раніше кияни заявляли, що Шахтар стимулює суперників київського Динамо в чемпіонаті України.

Реклама