<
>

Реклама

Думки Костянтин Андріюк

Костянтин Андріюк: Колліна, якщо ти не боягуз, ось тобі мої 10 запитань

Spy-Football.com

26/10/2016 , 10:46

Журналіст “Профутболу” Костянтин Андріюк звернувся на своїй сторінці у Facebook до куратора суддівського корпусу П’єрлуіджи Колліни.

«1 година і 33 хвилин. Саме стільки тривав прес-клуб Колліни з українськими журналістами.

30 хвилин ми слухали банальне мочилово Колліною Мирослава Ступара. Який, о Боже, як він наважився 2 тижні тому статтею в інтернеті поставити під сумнів професіоналізм САМОГО Куратора!

Тобто, Колліна не міг записати відеовідповідь Ступару і викласти її на сайті комітету арбітрів ФФУ, чи викласти цю відповідь в текстовій формі. 30 хвилин присутні мали «насолоджуватися» театром одного актора. І спробуй перебий чи запереч, ти негідник зазнаєш справедливого гніву та обструкції.

Ще хвилин 50 ми слухали що:
а) Абдула результативно помилився у матчі «Шахтар» – «Динамо», але це нічого і взагалі, він гарний арбітр.
б) Пасхал помилився на користь «Динамо», але з ким не буває і він гарний арбітр.
в) Цитату Колліни: «Я дуже скромна людина!»

Після чого Куратор з невинним обличчям заявив, мовляв вибачте хлопці, але на цьому слові бувайте здорові. Справи, справи. Семінар арбітрів на нас чекає.

На жаль, я особисто зробив помилку. У мене було мінімум 10 бронебійних запитань, після кожного з яких Колліна впав би в істерику. Я вирішив дати колегам нагоду спершу запитати суто по ігрових моментах, а вже після них самому розпитувати по роботі комітету арбітрів та Колліни на благо українського арбітража. Все так і сталося.

Перше ж питання: «За 6 років жоден український арбітр не відсудив фінальні частини ЧС і ЧЄ, навіть груповий турнір Ліги чемпіонів…»

Не встигнувши закінчити питання «скромний куратор» почав мене по-хамськи перебивати. Він зробив це тричі, так і не давши мені завершити питання.

І ось вона, геніальна відповідь: «Це має вирішувати ФФУ»

ГЕНІЙ!
МИТЕЦЬ!
МАЙСТЕР СЛОВА!

Тобто ця людина просто приїздить сюди раз у 2-3 місяці рівно на 2 доби і забирає кругленьку зарплаточку. І годує нас всіх просторовими відповідями про «хтось», «когось» і «комусь».

А ви, сидіть тут і далі і не змушуйте надто часто «скромну» людину спускатися до вас, смертних, з небес!

До наступного прес-клубу, мої вдячні слухачі!
Через рік, а може і через два.
Якщо цей прес-клуб звісно ще колись буде»,- написав Андріюк на своїй сторінці у Facebook.

Свої питання журналіст залишив у своєму блозі на сайті Футбол 24.

1. Чи знає Куратор Колліна, скільки отримують арбітри і спостерігачі арбітража 1 та 2 Ліг на проїзд на дорогу? Не знаєте? Підзабули? Так я нагадаю – 600 гривень в обидва боки. Тоді питання.

Ось матч 1 Ліги який відбувся 23.10.2016

http://pfl.ua/games/29160/

“Буковина” (Чернівці) – “Черкаський Дніпро” (Черкаси)

Спостерігач – Ісаєв Ю.І. (Запоріжжя)

З Запоріжжя в Чернівці не має прямих потягів, є лише автобус. 907 км дороги від долає за 23 години і на це 640 грн в один бік. 1280 грн в обидва боки.

Увага, питання! Шановний Колліна, чи вистачить спостерігачу Ісаєву Ю. І. з м. Запоріжжя 600 грн на дорогу доїхати на цю гру і повернутися? Що зробив особисто великий та могутній Колліна зі своїм комрадом Лучіано Лучі, щоб підняти питання витрат на дорогу для арбітрів та іспекторів 1 та 2 Ліги?

2. Чому арбітр ФІФА – Олександр Дердо не відсудив жодного топ матчу УПЛ? Чому Олег Орєхов прямо і відкрито звинувачує Колліну і батька Дерда – Віктора в корупційному поверненні сина в Прем’єр-Лігу влітку 2010 року?

3. Чому рефері Кузьміна загадково вигнали з Прем’єр-Ліги влітку 2013-го? За що його вигнали? Чому його повернули? За що повернули? Чому арбітра Прем’єр-Ліги не повернули назад в Прем’єр-Лігу а поставили судити 1 Лігу?

4. У 2010 та у 2012 році Колліна не раз заявляв про омолодження складу арбітрів. Чому ж тоді він, у 2015 році повернув арбітра Юрія Грися з 1 Ліги до Прем’єр-Ліги у віці 40 років? Як це в’яжеться з його голослівними заявами про омолодження?

5. Чому жоден з українських арбітрів за часів кураторства Колліни не відсудив жодного матчу фінальних частин ЧЄ, ЧС та групового турніру Ліги Чемпіонів?

6. Чому арбітрів на матчі возять представники клубу-господаря? Це чи не пряма корупція і це чи не прямий контакт та впливі клубів на бригаду арбітрів? Що зробив великий та могутній Колліна, щоб його арбітри були незалежними від клубів?

7. Скільки разів П’єрлуїджі Колліна фізично буває в Україні? На скільки днів затримується?

8. Чому пішов зі своєї посади голови комітету арбітрів – Василь Мельничук? З якої причини? І точнісінько так само, за які-такі регалії та заслуги на його місце призначено Лучіано Лучі?

9. За що вигнали асистента арбітра – Ігора Маковея? Якщо за оцінки, то чому їх не показали? Якщо без оцінок, то чи означає це, що арбітр в Україні абсолютно безправна людина, яку можуть вигнати будь-якої миті?

10. Чи може перекласти та пояснити вельмишановний Колліна, що означають фрази та слова Stronzo, Vaffanculo та Cazzo? Слова, які лунали на адресу Ігора Маковея з вуст керівника комітету арбітрів України та вашого колеги. Колеги, якого особисто ви привели в Україну і за якого особисто ви несете відповідальність.

Можете не поспішати, вельмишановний кураторе!

Це не прилад для фітнес тестів демонструвати, на ці питання вам вочевидь потребується набагато більше винахідливості та красномовства!

Реклама