<
>

Реклама

Думки Михайло Кополовець

Михайло Кополовець: Леоненко - це алкоголік, який сидить на зарплаті у «Шахтарі»

Spy-Football.com

27/9/2021 , 18:29

Екс-футболіст «Карпат» Михайло Кополовець поділився думкою про колишнього футболіста «Динамо» і експерта «Великого футболу» Віктора Леоненко.

– Віктор Леоненко обговорював в студії матч «Рух» – «Динамо». У моменті з призначеним пенальті в ворота львів’ян він порівняв Ярослава Мартинюка з вами і сказав, що такі, як Кополовець, не повинні навіть до стадіону підходити. Що скажете щодо слів Леоненко про вас?

– Я взагалі цієї людини не сприймаю. Це дивак, який просто сидить і отримує бабки. Якщо порівнювати мене з ним, я за свої коментарі ніколи в житті не брав грошей. А він сидить на зарплаті у «Шахтарі» і розповідає нам про футбол. Ви краще його пошліть, хай сходить і вип’є сто грам горілки. Когось опускати я не буду. Це він там сидить, п’яна морда, і постійно ображає футболістів. От і все.

Ми особисто не знайомі, але коли я був ще в дублі Закарпаття, то Леоненка там тверезим не бачив. Він закінчував свою кар’єру в Ужгороді, коли там були Маковський і Калитвинцев. І я, молодий футболіст, мені тоді 16 років було, бачив, як він себе поводить. Тверезим ніколи його не бачив, завжди напівп’яний ходив. Футболіст він був шикарний, тут без розмов. Але як людина слизький і гнилий. Я не сприймаю таких людей, що так ображають футболістів.

Він – ніякий приклад для гравців. Подивіться на його харю, постійно напівп’яний і опухлий. І це він мені буде говорити, що мене не можна підпускати? Те, що він футболістом був 40 років тому – це вже історія. Мене це не цікавить.

Його тримають на телеканалі, тому що він просто клоун в футболі. Цей дивак багато футболістів ображав.

Якщо він такий сильний експерт, б###ь, чого він тоді не прийме команду? Вже сто років сидить там напівп’яний на зарплаті і розповідає нам, як в футбол грати. Це вже позавчорашній день. Експерт, б###ь. Там ще пару таких, як він, є.

Це дивак, який продався за шахтарські бабки і отримує гроші, б###ь, за свої коментарі. Я ніколи не отримував гроші за свої коментарі, тому у мене максимальна свобода слова, – сказав Кополовець.

за матеріалами: fanday.net

ТегиТеги: Леоненко

Реклама