<
>

Реклама

Думки Андрій Шевченко

Андрій Шевченко: У Лізі націй зможемо поекспериментувати, дати можливість молоді проявити себе

Spy-Football.com

28/8/2020 , 9:58

Головний тренер збірної України Андрій Шевченко розповів про тренувальний збір, який проходить в рамках підготовки до матчів Ліги націй.

— У першу чергу я хочу вшанувати пам’ять нашого лікаря Антона Худаєва, який працював у збірній із перших днів моєї роботи як головного тренера. Я знаю його ще з тих часів, коли був гравцем. Це чудова людина, нам його справді не вистачає, земля йому пухом, Царство Небесне. Ми завжди будемо його пам’ятати як справжнього професіонала, людину, яка була душею колективу…

— Чи важко буде відновити ігрові зв’язки команди після такої тривалої перерви?

— Сьогодні світ змінився, у такій ситуації опинилися не тільки ми, а всі збірні. Ми маємо адаптуватися до цього. Навіть у таких умовах потрібно тренуватися, грати й рухатися вперед.

— Які завдання стоять перед командою в Лізі націй?

— Ми розглядаємо Лігу націй як дуже важливий турнір. Для багатьох гравців відкривається можливість поборотися за місце в основному складі. Ми створюємо конкуренцію. Після Ліги націй починається кваліфікація чемпіонату світу, тому в цьому турнірі ми зможемо поекспериментувати, дати можливість молодим виконавцям проявити себе. Можливо, хтось із них допоможе нам на Євро чи у кваліфікації чемпіонату світу. Тому ми створюємо таку конкуренцію, тому викликали таку кількість молодих гравців.

— Чи можна сказати, що зараз у Лізі націй немає фаворитів, з огляду на ситуацію із тривалою перервою через пандемію?

— У кожної збірної будуть свої завдання в цьому турнірі, команди будуть протистояти рівним за класом суперникам. Ми заслужили право бути представленими в Лізі А, серед кращих збірних. У товариських матчах ми фактично не мали можливості грати з ними.

— Бельгійські легіонери та Ярмоленко приїдуть до розташування команди наприкінці збору, чи не створює це проблем?

— Вони не могли б приїхати раніше, чемпіонати в Європі стартують у різні терміни. Вважаю, було правильним залишити Ярмоленка в клубі, він отримає там ігрову практику. Ці футболісти прибудуть у другій частині збору, коли піде вже безпосередня підготовка до матчів.

— Чи не було краще зіграти поєдинок зі Швейцарією в Харкові, адже гра все одно пройде без глядачів…

— Коли ми приймали рішення щодо місця проведення матчу, ми визначали Харків як резервне місто, але потім, вважаю, уже не було сенсу щось змінювати.

— Чи надходили вам особисто пропозиції очолити “Барселону”?

— Я не розглядаю наразі ніяких пропозицій, моя мета — готувати команду до матчів Ліги націй, Євро та відбору до чемпіонату світу.

Джерело: ua-football.com

Реклама