<
>

Реклама

Думки Артем Франков

Артем Франков: Частина справ про договірні матчі зникли при передачі комітету Баранки

Spy-Football.com

29/4/2021 , 15:14

Головний редактор журналу «Футбол» Артем Франков розповів, чим займався в комітеті УАФ з етики та чесної гри.

– Що ви робили в комітеті з етики та чесної гри?

– Намагалися боротися з договірними матчами. Що і роблять в комітеті з етики, це 90% роботи. А решта – така локалка, типу Кварцяний когось там матом обклав. І потрібно йому з цього приводу висловити. А як рецидивіста – прикладати.

Якщо не помиляюся 16 грудня 2016 року прозвучало, що я більше не буду працювати в комітеті, що приходить Баранка. Можу помилитися – 16 або 17 грудня. Баранка прийшов, придивився.

Спочатку він терпів-терпів журналістів. Чотири місяці взагалі нічого не робилося між груднем і квітнем, потім Баранка прийшов і десь через три місяці він всіх журналістів списав за борт. Зверова, Гапоненко і Франкова – нас троє було. Сказав: «Не треба нам тут журналістів. Це неетично ».

– Чи вдалося вам щось зробити?

– Ми дещо зробили. До речі, тема знаменитого матчу «Іллічівець» – «Гірник-Спорт» була розпочата при нас. Баранка, як незалежний експерт, перший кричав, що вони там взагалі охреніли, стопудовий договірняк. Воно знаходилося в стадії розслідування. Ці справи були передані пану Баранці.

Інше питання – частина справ по шляху загадковим чином зникла під час передачі матеріалів. Причому вони випарувалися саме там – в новому комітеті.

Баранка – велика-велика розумниця, розвів українських лохів по повній програмі. І продовжує розводити, – сказав Франков.

Реклама