<
>

Реклама

Думки Андрій Сеньків

Андрій Сеньків: Бажаю Металісту знову здохнути

Spy-Football.com

30/5/2021 , 15:34

senkivВедучий ТаТоТаке і один з найвідоміших українських журналістів Андрій Сеньків написав у себе (пост був написаний за день до гри з Кривбасом) в фб гнівний пост, присвячений відродженню Металіста.

“Завтра унікальна подія для українського футболу — цар повертається із заслання. 9 років сліз, стресів і депресій. 9 років без монарха. І нарешті — камбек.

Шикарний мурал з царем виник буквально за добу — красиво аж до щему в серці (ініціатива клубу — то щире мистецтво). Міська рада «ласкаво запрошує» всіх бюджетників — школи, підприємста, заводи, апарат. Прийти вклонитися повинен кожен! І на стадіон, і на марш перед футболом.

На матчі Метала та Кривбаса заплановано 35 тисяч людей (здоров, ковід!). Бо будь-яка хвороба зникає, немов весняний сніг, коли промені йдуть від німбу царя.
Найбанальніше, шо звучить в голові — це повернення можна було зробити нормально, а не отак вульгарно. Найприкріше, шо піпл все одно хаває. І я відверто бажаю і бажатиму цьому клубу знову здохнути, а Ярославському ніколи не повертатися в український футбол. Краще я блюватиму від моря випитого алкоголю”

ТегиТеги: Металіст

Реклама