<
>

Реклама

Думки Стороженко і Франков

Стороженко і Франков про поверенення Ярославського в Металіст

Spy-Football.com

30/10/2015 , 16:43

Головний редактор журналу “Футбол” Артем Франков висунув свої пропозиції порятунку харківського клубу.

“Насправді, більш-менш реалістичним виглядає лише один варіант — повернення Олександра Ярославського, тим більше його одностайно вітали б вболівальники. Інші бажаючі взяти на себе клуб, який миттю перетворився з хорошого активу в моторошний пасив, якось не вимальовуються на горизонті. Інше питання, як це реалізувати!

Відібрати клуб з допомогою держави? Питання, чому цього не зробили раніше, ясно, що тут якісь дуже суттєві труднощі. Вести переговори з передачі, волати до совісті і патріотизму нинішнього власника? Хороший варіант, можна спробувати.

Ясно одне: зараз “Металіст” потрібно не купувати, а брати, ще й вимагаючи від влади певних преференцій. Уявляєте, які борги висять на харківському клубі?!”, – написав Франков у журналі “Футбол”.

А от колишній віце-президент ФФУ Сергій Стороженко каже, що вся харківська влада зараз працює над передачею “Металіста” новому власнику.

“У мене болить серце за рідний клуб, але ми поки не в змозі вирішити головне питання – змінити власника. Йти на порушення чинного законодавства ми не можемо.

Ми намагаємося щось робити. Не хочеться розкривати всі шляхи, якими йде губернатор Харківської області Ігор Райнін. І мені доручені деякі питання. Чи зможемо їх реалізувати? Це залежить не від нас”.

Реклама