<
>

Реклама

Думки Віктор Вацко

Вацко: "Вітаю" Металіст! З Арнесена сміялася вся Бундесліга

Spy-Football.com

30/1/2014 , 19:50

vatsko“Я дуже здивований цим призначенням. Особливо на тлі результатів останньої роботи Арнесена в Гамбурзі. “, – написав Віктор Вацко на своїй конференції на MatchDay.com.ua.

Гамбург після відставки Байєрсдорфера довго і ретельно шукав якісного спортивного директора. Арнесен прийшов із великою помпою, із іміджем менеджера із “найякіснішою телефонною записною книжкою у Європі”. Це було в 2011-му році.

Але його трансферні кампанії і підписані контракти й досі вилазять Гамбургу, який перейшов у режим суттєвого скорочення зарплатних відомостей, боком.

Особливо це стосується “молодих талантів” резервістів із Челсі (Мансьєнн, Райкович, Брума, Сала, Тьоре), попереднього роботодавця Арнесена, з якими Гамбург у сезоні 11-12 ледь не вилетів із Бундесліги вперше у своїй історії.

Перед наступним сезоном Гамбург із єврокубковими завданнями витратив на новачків 27 мільйонів євро. Більше серед клубів Бундесліги на трансфери видали тільки Баварія (а без 40 мільйонів на Хаві Мартінеса і в неї було б менше) та Гладбах.
Результат – 7-ме місце і звільнення спортдира наприкінці сезону. Наскільки пригадую , звільнили б і раніше, але компенсація була дуже великою. Тому довго домовлялися.

Зараз у Гамбургу, декларуючи дефіцит зарплатного бюджету у 4,5 мільйона євро, причиною називають діяльність Арнессена. А команда з одним із найдорожчих складів у Бундеслізі перебуває в зоні вильоту.

Але Україна – не Німеччина. Особливо, з точки зору ретельності ставлення до бюджету. У нас Арнесен стає, по суті, першим професійним спортивним директором, який повною мірою знає та усвідомлює, як працюють на цій посаді у закордонних топ-клубах. Можливо, це допоможе керівництву Металіста під іншим кутом подивитися на розвиток структури клубу, додасть нових ідей.

Зруйнувати напрацьоване Красніковим, переконаний, Арнесену ніхто не дасть. А от географія трансферного спрямування Металіста десь може і змінитися. Не пригадаю , щоби у Челсі та Гамбург Арнесен запрошував латиноамериканців. Голландія та Скандинавія – це, так би мовити, “його” регіони – пише Вацко.

Також, Віктор Вацко залишив критичний коментар з цього приводу у своєму Твіттері: “Вітаю” Металіст! З Арнесена сміялася вся Бундесліга. А Гамбург і досі пожинає плоди його трансферної діяльності.

****

Нагадаємо, новим спортивним директором “Металіста” став датчанин Франк Арнесен, який приступить до виконання своїх обов’язків з 1 лютого 2014 року. Контракт підписано строком на 2,5 роки.

Свого часу він обіймав посаду спортивного директора у футбольних клубах “Тоттенхем”, “Челсі” і “Гамбург”.

ТегиТеги:
Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /usr/www/users/spykfo/wp-content/themes/spy20/tpl/post_tag.php on line 4

Реклама