<
>

Реклама

Трибуна Ультрас

Ультрас Динамо. Нові правила і поділ фанатів на два сектора (Відео)

Spy-Football.com

1/9/2014 , 20:11

dk_ultrasКілька днів тому в офіційному пабліку фанатів київського Динамо було розміщено звернення від старших до всіх хто відвідують їх сектора.

Звернення:

З наступного матчу ми не будемо пропускати дівчат в перші 10 рядів. Також не будемо пропускати туди хлопців молодше 16 років. Відповідно підвищуються вимоги до тих, хто знаходитися в нижній частині трибуни – або ти фанатієшь на повну всі 90 + хвилин матчу, або йдеш кудись в інше місце – так буде простіше споукмену і барабанщику створювати атмосферу на всій трибуні, бо в першу чергу вони бачитимуть налаштованих на “шизу” людей, а не переляканих школярів і дівчат, які ще не до кінця зрозуміли куди вони потрапили.

Ще 7 років тому один з адмінів цього паблік написав сильну статтю на тему нових людей на трибуні, але віз і нині там. Проблему намагалися вирішити, але все не доводили справу до кінця. Втім, останній матч переповнив чашу терпіння.

І справа не тільки у фотографіях, рейтингах “двіжу” і громадській думці – фотографії не б’ються (с), а на громадську думку плювати! Проблема в тому, що всі ці люди, які прийшли перший раз на сектор і вже намагаються потрапити в перші ряди заради аватарки, всі ці дівчата, які мовчки стежили за грою – вони знищують традиції і цінності. Власне навіщо комусь щось доводити, навіщо викладатися і фанатіти до втрати голосу, якщо можна просто стати і стояти в першому ряду.

Звичайно ми розуміємо, що на секторі є адекватні дівчата, які чимало роблять для розвитку нашого руху. Є дівчата, які катали золоті сезони, і не один раз … Але вони цілком і повністю підтримують нашу ініціативу, до того ж їх ніколи не було видно в перших рядах. Також ми розуміємо, що фанатизм – це в першу чергу отримання задоволення від гри, багато хто приходить на сектор просто відпочити від повсякденних справ і поспілкуватися з друзями. Коли абсолютно кожен на секторі викладається на 100% – це ідеал, але так не буває при кількості більше 2000 чоловік. Тому ядро повинно бути внизу, біля споукмена, а не базікати між зарядів в останніх рядах.

Контроль за низом сектора виконуватимуть банди, які там стоять. Прийшов на стадіон з дівчиною – або залишай її десь на верху, а сам іди вниз відриватися, або стій разом з нею весь матч на останніх рядах. Також нагадуємо вкотре, що не варто приходити на наші сектора в одязі червоного, рожевого, оранжевого кольору. Ми вже практично побороли цю проблему, проте час від часу з’являються ті, хто «не в темі».

З повагою, WBC

Ультрас Динамо Київ та Чорноморець Одеса в матчі 5-го туру Прем’єр-Ліги України 2014/2015

Реклама