<
>

Реклама

Трибуна Spy News

"Давид проти Голіафа або як Боруссія рятує футбольний світ."

Spy-Football.com

1/5/2013 , 12:24

i53Q_uu0qjIДортмундська Боруссія вийшла у фінал Ліги Чемпіонів. Фанати Реала обурюються, а деякі “недорозвинені” називають суперників фашистами. Але зараз, Боруссія виступає в ролі визволителя, а в ролі фашизму виступають гроші.

Гроші руйнують футбол і це давно відомий любителям футболу факт. Нехай і сумний, але факт. Порівняйте нинішній футбол, з футболом 2000 х років. Порівняйте гравців, які грали тоді і зараз. Згадайте, хто отримував Золоті М’ячі. А що ми бачимо зараз? Мессі Бог, Роналду лох, і навпаки.

Під натиском мільйонів доларів, фунтів стерлінгів, євро, футбол помирає і перестає бути тим футбол, яким він був. І саме Дортмундська Боруссія, виступаючи в ролі Давида, розтрощила практично всю Європу, перемігши, впевнено і заслужено, двох Голіафів – Реал і Манчестер Сіті. Юрген Клопп, за якісь кілька років, зумів сколотити справжню німецьку машину, яка зробила золотий дубль у Бундеслізі в минулому сезоні (перший у своїй історії) і зараз впевнено дійшла до фіналу Ліги Чемпіонів.

І цим самим вона говорить нам – «Футбол живий!» І дуже, на мій погляд, підступний хід зробила Баварія, скориставшись опцією в контракті Гьотце в самий «потрібний» момент. І навіть ця новина, цей галас, не зламала цю молоду команду. Звичайно, шансів у фіналі проти Баварії у Боруссії не так багато (під питанням гра Гьотце), та й ці самі Голіафи почнуть по частинах розбирати цю феноменальну команду, чого б дуже не хотілося. А нам залишається тільки спостерігати.

Borussia Dortmund. Echte Liebe

ТегиТеги:

Реклама