<
>

Реклама

Поза грою Spy News

Франков: ФІФА б'є не лише по збірній, а й сприяє розколу України

Spy-Football.com

1/10/2013 , 11:25

Головний редактор журналу “Футбол” Артем Франков прокоментував в ефірі програми “Європейський WEEKEND” рішення про дискваліфікацію стадіону “Львів Арена” на 5 років і проведення матчу Україна – Польща без глядачів.
“Це невиправдано суворе рішення ФІФА, яка б’є не лише по національній збірній нашої країни, а й по нашій державі, безумовно. Воно сприяє розколу країни на дві частини. ФІФА була напрочуд суворою до України, але й українська сторона, як на мене, вибрала не найкращу лінію захисту.Чому б, зрештою, не звернутись по допомогу до Суркіса? Адже наших представників навіть не допустили до розгляду питання на КДК ФІФА. Потрібно це якось вирішувати, відстоювати наші інтереси.

Тим, що ми визнаємо, що в нас майже немає шансів при апеляції, ми визнаємо власну провину. Але мені також цікаво, хто саме у FARE ухвалював рішення про шалені порушення на львівському стадіоні. Тим паче, що там розписують, все так, наче в Україні розквітає расизм.

Невідомо, чи там були поляки і хто взагалі документував порушення. Але якщо так, то мене ніхто не переконає, що ними керували лише святими помислами. Якщо там були представники Польщі, вони також вирішували як вболівальники, відтак для мене їх рішення не буде правомірним”, – підсумував Франков в ефірі телеканалу “Футбол”.

Джерело: Football24.ua
ТегиТеги:
Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /usr/www/users/spykfo/wp-content/themes/spy20/tpl/post_tag.php on line 4

Реклама