<
>

Реклама

Поза грою Spy News

Робін ван Персі. Зрада чи вигода?

Spy-Football.com

1/5/2013 , 16:26

Тяганина з Робіном ван Персі не дає спокою вболівальникам Арсеналу останнім часом, від тоді він перебрався до табору прямого суперника. Я знаю, що є люди які його підтримали і не тримають на нього зла. Тому я вирішив розібрати дві ситуації, а вибрати яку – вирішувати вам.

Ситуація номер один:

Зрада – коли ті, хто володіє силою, бачать біду і відвертаються.

Відразу можна поставити всі крапки над “I” і розподілити ролі в цій цитаті.Ван Персі володіє силою, футбольною силою; Біда – це трофеї Арсеналу. Так вийшло, що Ван Персі відвернувся, пробувши вісім років з клубом і провівши перший найкращий сезон, відразу зібрав чемодани. Від цього, безумовно, всім сумно, тому що таке відбувається з в року в рік, мені здається, що вже можна передбачати продаж наступних гравців ( особливо капітанів). Протягом цих років, Робін, дуже багато травмувався, вболівальники чекали його і всі знали, що це топ форвард, він це доказав. З нього буквально здували порошинки, про що тут взагалі можна говорити?

З приводу його переходу, під час літнього трансферного вікна було багато чуток і багато команд цікавилися ним, його ніхто не хотів відпускати, але ситуація накалялась. І перехід в МЮ – це зрада, вибачте, але тільки так я можу це охарактеризувати. Ван Персі мав багато пропозицій, але вибрав найгірше для Арсеналу і напевно краще для себе.

Ситуація номер два:

Кращу вигоду отримує той, хто краще за всіх служить.

Так званий служитель Робін, ще будучи гравцем Арсеналу, провів супер сезон і став кращим бомбардиром АПЛ в сезоні 11/12. Він був капітаном! І всі бачили в ньому фантастичного гравця, з усіма якостями центр форварда! Клуб впродовж восьми років не виграє трофеї. І тут вже можна поговорити про вигоду, адже кожен футболіст хоче вигравати і вигравати не просто матчі. Можливо людина забуває про якісь душевні чи моральні якості, про те що йому добре в цій обстановці, але йому треба було щось міняти і він для себе це усвідомив.

Його можна зрозуміти, адже йому вже для футбольного віку не так мало років і на високому рівні він зможе грати ще 3-4 роки. Кар’єра вже йде на спад, але в іншому клубі. Трансфер виправдав очікування ван Персі, адже він завоював довгоочікуваний Кубок Прем’єр-ліги.

ТегиТеги:
Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /usr/www/users/spykfo/wp-content/themes/spy20/tpl/post_tag.php on line 4

Реклама