<
>

Реклама

Трибуна Spy News

Ніхто не ставить на "Барсу". А дарма...

Spy-Football.com

1/5/2013 , 20:30

“Боруссія” чекає на одвічного суперника у фіналі, сподіваючись, що “Баварія” програє черговий вирішальний матч. Однак, чи справедливо усі списали з рахунків “Барселону”?

Після першого матчу треба бути об’єктивним, мати мужність і сказати: “блауґранас” на тлі “Баєрна” дивились повним дном. Так, контроль м’яча був, як завжди, але толку з нього? Команда Віланови не виглядає переконливо, чого не скажеш про мюнхенців.

Втім, є безліч різних факторів та нюансів. Перший – це те, що Ліга чемпіонів нас привчила дивитись ігри до фінального свистка, адже тут може справді трапитись все. Це смішно, звісно, але “Баварія” може недооцінити суперника, може зіграти роль суддівський аспект, врешті-решт “Барселону” може прорвати на найвеличніший камбек в історії. Адже у “Реала” такі були, а в них – ні.

Один з таких камбеків вчора ледь не надихнув мадридців на подвиг. Діло було в сезоні 85/86, коли “вершкові”, програвши матч “Боруссії” з Менхенґладбаха з рахунком 1:5, вдома виграли 4:0. Яке це має відношення до нашого матчу? Та прямісіньке, адже тоді “Боруссію” тренував Хайнкес…

Отже, не дивно, що Юпп перед сьогоднішньою грою дуже обережно говорив про шанси “Баварії”, незважаючи на фантастичні 4:0 удома. І правильно, бо скільки “це вже все” ми чули у цьому сезоні? “”Боруссію”, “Барселону”, та кого тільки вже не ховали по ходу турніру…

Вірить у своїх колишніх підопічних і Ґвардіола, який застергіє не віддавати передчасно “Баєрну” перепустку на “Вемблі”. Ну і це зрозуміло, адже, який понт йому приходити в команду, яка виграє все, що тільки можливо? Тому десь в глибині душі він глорить за рідну “Барсу”.

А ми сподіваємось, що матч не “підкачає” і ми як мінімум побачимо фантастичний футбол у виконанні обох команд. Як максимум – гру з інтригою до останніх секунд.

bfootball.com.ua

ТегиТеги:
Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /usr/www/users/spykfo/wp-content/themes/spy20/tpl/post_tag.php on line 4

Реклама