<
>

Реклама

Трибуна Spy News

Новий скандал! Львівські ультрас vs харківські чиновники

Spy-Football.com

1/11/2013 , 15:43

Львівські вболівальники під час кубкового матчу « Карпати» – « Металіст» вивісили на трибунах провокаційний банер.

На плакаті зображені мер Харкова Геннадій Кернес і губернатор Харківщини Михайло Добкін.

HGsytqwer

Це була відповідна реакції львівських фанів на заяву Добкіна , в якому він негативно висловився про народного депутата ВО « Свобода » Ірину Фаріон та її колег по фракції.

«Я хочу цих націонал – рагулів попередити . Територія Харківської області для вас закрита раз і назавжди. Поткнетеся сюди з вашими законами , правилами і статутами , будете зачіпати наших вчителів , будете ображати наших ветеранів , будете намагатися зіпсувати наших дітей , я вас попереджаю через ваших представників в цьому залі , ми вам ваші портрети Шухевичів і Бандер засунемо в ті місця вашого тіла , де їм буде більш комфортно , ніж на харківських стадіонах і на вулицях. Тільки не забудьте їх попередньо в трубочку скрутити ” , – зазначив Добкін з трибуни під оплески депутатів облради »

«Любов» львівських уболівальників до Михайла Добкіна розпочалася вже давно. А сам Михайло Маркович з кожним разом підігрівав її своїми цитатами в соцмережах. Одна з найяскравіших цитат стосувалася заборони на відвідування вболівальників у Харкові матчу збірної .

«УЄФА залишило Харків і збірну без уболівальників . Спасибі диким і придуркуватим за « справжню» любов до України і футболу. Ваші зиги і фашистські прапори тепер вся Європа знає. Привіт фюреру ((( » , – адресовивалісь дані слова Добкін львівським уболівальникам.

« Навіщо на футбольні трибуни приносити портрети Бендери , Шухевича ? ? Вони , що любили футбол? Або мали до нього відношення ? А прапори СС Галичина ? Це прапори футбольного клубу? » , – додав Михайло Маркович.

Підлив масла у вогонь і інцидент трапився 26 жовтня на матчі « Металіст » – « Карпати» , в результаті якого львівський клуб подав чергову скаргу на «жовто -синіх». Всьому виною – злощасні червоно -чорні прапори у вболівальників гостей . Зокрема , львівський клуб заявляє , що « перед входом на стадіон і на самому стадіоні у фанатів намагалися вилучити клубну символіку ».

А Михайло Добкін з приводу того, що відбувається в інтерв’ю « Фактам » зробив досить різку заяву .

«Я про фанатів не говорив взагалі , нехай приїжджають до нас. Я звертався до представників «Свободи» , саме до них і до представників Верховної Ради. Але якщо дивитися об’єктивно , то через фанатів дискваліфікували львівський стадіон , і за одно позбавили збірну підтримки » , – сказав губернатор Харківщини.

«Такі , як вони , можуть бути героями , малювати будь плакати і закликати до будь-якого роду садо -мазо – діям . Нехай приїдуть до нас і спробують. Як тільки це стосується оцінки розсудливих людей , які , якщо дивляться футбол , то вболівабть або за улюблену команду , або за красиву гру , а не за якихось Шухевичів . Всі знають , що з фанатами дуже щільно працює « Свобода». Я не розумію навіщо змішувати футбол і політику » , – додав Добкін.

Підтримують позицію львівських уболівальників і деякі з харківських ультрас. Про це розповів один з харківських фанатів.

«Позиція Добкіна м’яко кажучи неадекватна . Більшість політиків намагаються не торкатися цієї теми , цей же у відкриту пішов проти львів’ян , причому у відкриту ображає їх через соцмережі. Позиція львівських уболівальників в загальному зрозуміла. Бандера і Шухевич – Герої України . Усі, хто їх ображає , в тому числі і Добкін – вороги .
Харківські вболівальники , у свою чергу , підтримують львів’ян , адже у нас сектор також підтримує цю ідеологію » , – зазначив представник харківських ультрас Олександр .

За його словами , чорно -червоні прапори для харківських трибун не ” чужі» .

«Цю ідеологію підтримує частина харківських ультрас. Портретів на стадіоні немає тому , що за них будуть «дрючити» , а у Львові з цим простіше. Червоно -чорні прапори і банера іноді з’являються на секторі . Ну і звичайно ж заряди. Але використовуємо це не часто , так як співробітник служби безпеки клубу змушує всі підозріле знімати з « перил ». У нього є методичка з прикладами забороненої символіки . Ось він по ній всі банера і перевіряє … »- розповів Олександр .

www.057.ua

ТегиТеги:
Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /usr/www/users/spykfo/wp-content/themes/spy20/tpl/post_tag.php on line 4

Реклама