<
>

Реклама

Трибуна FC METALIST

Наплювати на ковід. Пафосне повернення Ярославського і відродження Металіста (Відео)

Spy-Football.com

1/6/2021 , 12:47

У Харкові встановили рекорд відвідуваності сезону – більше 32 тисяч глядачів прийшли подивитися на заключний матч «Металу» проти «Кривбасу».

Ажіотаж навколо матчу обумовлювався не стільки грою, скільки презентацією нового ФК Металіст від Олександра Ярославського .

Процедура вийшла помпезною, а на стадіон заздалегідь закликали глядачів як деякі журналісти і ЗМІ, так і “радянськими” методами – “агітацією” вчителів і батьків.

У підсумку, матч побив рекорд відвідуваності за всю історію ПФЛ у Першій і Другій лігах. Сама Ліга та УАФ на офіційних сайтах з гордістю звітують, що стадіон відвідали 32 300 глядачів.

Але все ж при цьому розуміють – організатори грубо порушили медичний протокол УАФ.

Цікаво, що це трохи більше 80% від загальної місткості ОСК Металіст.

У той же час, згідно з ковід-протоколом УАФ, в жовтій зоні (в якій знаходиться Харків) заповнюваність повинна бути не більше 50%.

Але як бачимо, рекорди відвідуваності, полум’яні промови і справа відродження харківського клубу набагато важливіші за ковід-субординації.

Оновлення «Металіста» і повернення Олександра Ярославського в великий футбол починається з порушення простих правил. І найдивніше – на це плювати тим, хто ці правила встановлював.

Реклама