<
>

Реклама

Поза грою Євромайдан

Власники футбольних клубів погодилися очолити ОДА

Spy-Football.com

2/3/2014 , 13:06

kolomoyskyІгор Коломойський погодився стати керівником Дніпропетровської облдержадміністрації.

Про це “Українській правді” повідомив екс-глава МВС Юрій Луценко.

За його словами, зараз тривають переговори з іншими представниками великого бізнесу та олігархами для того, щоб вони очолили області Південно-Східних регіонів України. Мета – стабілізувати ситуацію там, використовуючи не лише державні, а й приватні ресурси для єдності України.

Донецький бізнесмен Сергій Тарута погодився стати керівником Донецької обласної державної адміністрації.

Як повідомляє джерело Української правди у Верховній Раді, близько 23 години розпочалася нарада за участі в.о. президента ОлександраТурчинова, прем’єра Арсенія Яценюка та екс-прем’єра Юлії Тимошенко

Під час наради було погоджено призначити Таруту головою Донецької ОДА після того, як він дав на це згоду.

“Я ніколи не хотів працювати в державній виконавчій владі, але сьогодні, в день небезпеки, я звертаюся до української влади із заявою про готовність очолити ОДА Донецької області”, – йдеться у зверненні Тарути.

“Моє рішення – це бажання захистити нашу країну, країну в якій припиняється україно-українська війна, де немає питань різниці мови і релігії, правих і лівих, де всі ми українці і маємо право на сильну і єдину нову Україну”, – підкреслив бізнесмен.

У свою чергу олігарх і власник “Севастополя” Вадим Новинський буде призначений представником Києва в автономній республіці Крим (статус уточнюється).

На стадії переговорів призначення Олександра Ярославського (екс-власника “Металіста“) губернатором Харківської області.

за матеріалами pravda.com.ua

Реклама