<
>

Реклама

Трибуна fc metallist

Курченко намагався вивести гроші з рахунків Металіста

Spy-Football.com

2/2/2016 , 12:11

kurchenko_metalПрезидент харківського клубу Сергій Курченко зробив чергову спробу вивести гроші за межі України.

Про це повідомив керівник профспілки футболістів України Олег Печерний.

На рахунки Металіста зайшла ще одна частина грошей за трансфер Дієго Соузи в Флуміненсе. Однак була спроба вивести ці гроші за межі країни.

“Я знаю, що днями на рахунки клубу зайшли гроші від трансферу бразильця Дієго Соузи. Замість того, щоб погашати борги і платити заробітну плату футболістам та працівникам клубу, Курченко зі своїми подільниками хотів вивести ці гроші в Росію”, – повідомив Олег Печерний.

“Я відправив документи до прокуратури Харківської області, проінформувавши прокурора області про діяльність Курченка і його подільників. За моєю інформацією, на ці гроші накладено арешт”, – зазначив Печорний

За його словами, на прохання керівництва Металіста він написав лист, в якому просив призупинити справу про невиконання контрактних зобов’язань перед Олегом Шелаєвим і Едмаром.

“Але якщо все так буде продовжуватися, то проінформуємо про це УЄФА і будемо просити забрати атестат і зняти Металіст з чемпіонату”, – цитує Печорного Мatchday.

Також зявилася інформація, що казанський Рубін проявляє інтерес до нападаючого Палмейраса Джонатана Крістальдо.

За трансфер 28-річного аргентинця Рубі готовий заплатити близько 2.7 мільйонів євро.

У разі успішного переходу, частину грошей від суми трансферу отримає харківський Металіст, кольори якого Крістальдо захищав в період з 2011 по 2014 року. За інформацією DiarioSР, Металіст володіє 20% економічних прав на гравця, пише Про футбол.

Раніше повідомлялося, що заарештував акції Курченка на 2 мільярди гривень.

Крім того, була інформація, що Курченко винен ще й стадіону Металіст 3 млн гривень.

Реклама